Yurt Fiyatı Öğren

Teşekkürler

En kısa sürede yurtlardan fiyat teklif dönüşleri almaya başlayacaksınız.

Kapat

Tokat, Merkez Yurtları

Tokat, Merkez kız ve erkek öğrenci yurtları ve fiyatlarını kolayca öğrenin ve size en uygun özel yurdu bulun.

5 yurt bulundu
REKLAM ALANI
Yurdunuz burada gözüksün!
Bu alanda yurdunuzun gözükmesini istiyorsanız hemen bize ulaşın!
[email protected]

Tokat Yurtları

Henüz gelişmekte olan, domatesi ve üzüm yaprağıyla ünlü Tokat, öğrencilere sunduğu kaliteli eğitimle tercihlerde yer alan üniversiteler arasında bulunur. Şehirdeki tek yüksekokul 1992 yılında kurulan Gaziosmanpaşa Üniversitesi’dir. Merkeze 9 km uzaklıkta olan Taşlıçiftlik Yerleşkesi’nde okuyan öğrenciler Tokat yurtları arasından bir özel yurtta kalırlar. Şehir merkezinde kalan öğrenciler 101 numaralı otobüsle kampüslere gidebilirler.
  

Tokat kız yurtları

Tokat kız yurtları gerek Taşlıçiftlik kampüsü gerekse diğer kampüslerdeki fakültelerde öğrenim gören kız öğrenciler için farklı barınma seçenekleri sunarlar. Tokat öğrenci yurtlarında kalan öğrenciler, yurdun büyüklüğüne ve yatak kapasitesine bağlı olarak akşam yemeği, kesintisiz sıcak su, oda temizliği ve kat temizliği, haftalık nevresim değişikliği ve büyük çalışma odaları gibi hizmetlerden faydalanabilirler. Tokat yurt fiyatları üniversiteye yakınlıklarına ve yurdun hizmet kalitesine göre değişebilir.
  

Tokat erkek yurtları

Gaziosmanpaşa Üniversitesi, kurulduğu yıldan beri öğrencilerine kaliteli bir eğitim hayatı sunmaya çalışır. Tokat erkek yurtları yaşayan öğrenciler üst kalitede yurt hizmetlerinden faydalanarak öğrenimlerini sürdürürler. Anadolu’nun diğer yerlerinde olduğu gibi Tokat’ta da yüksek olan ev kiraları, öğrencilerin yurtlarda kalmasına ve bu sayede öğrenci yurtlarının daha iyi hizmet vermelerine yol açmıştır.
  

Tokat özel yurtları

Tokat özel öğrenci yurtları devlet yurtlarının sağladığı imkanlara nazaran daha iyi hizmet kalitesine sahiptirler. 24 saat sıcak su hizmeti, çok çeşitli akşam yemekleri ve geniş çalışma odaları, özel yurtlarda kalan öğrenciler için daha rahat bir öğrencilik hayatı sunar. Tokat özel yurt fiyatları kampüslere olan konumlarına ve yurt özelliklerine göre farklılık gösterir.

Gaziosmanpaşa Üniversitesi’ni kazanan öğrenciler diğer Anadolu okullarını kazananlara göre sosyal hayat açısından daha şanslıdırlar. Her öğrencinin uğrak yeri olan Taşhan’da çay ve kahve içebilir, tavla ya da okey oynayarak zaman geçirebilirler. Tokat öğrenci yurtlarında kalan öğrenciler ırmak kenarındaki manzarayı seyrederek stres atabilirler. Yürüyüş ve sabah koşusu yapılabilecek üniversite stadyumu, öğrenciler için büyük bir fırsattır. Kredi Yurtlar Kurumu’na ait olan kampüsteki çok sayıda yurt, tüm Tokat’ı görebilmeye imkan tanır. Semt pazarlarının biraz pahalı olduğu Tokat’ta yaşam da diğer şehirlere nazaran ucuz değildir. Yine de öğrenciler ihtiyaç duydukları şeyleri sokak aralarındaki dükkanlardan temin edebilirler.  

Giriş yap

Fiyat Teklifi Al

Teşekkürler

Talebiniz yurda iletilmiştir, en kısa sürede fiyat teklifini size iletecektir.

Kapat