Yurt Fiyatı Öğren

Teşekkürler

En kısa sürede yurtlardan fiyat teklif dönüşleri almaya başlayacaksınız.

Kapat

Trabzon Yurtları

Trabzon kız ve erkek öğrenci yurtları ve fiyatlarını kolayca öğrenin ve size en uygun özel yurdu bulun.

23 yurt bulundu
REKLAM ALANI
Yurdunuz burada gözüksün!
Bu alanda yurdunuzun gözükmesini istiyorsanız hemen bize ulaşın!
[email protected]

Trabzon Yurtları

Bir öğrenci için yaşanabilecek en güzel yerlerden biri olan Trabzon, tarihi ve doğal güzelliklerine doyabileceğiniz ve dört mevsim yaşayabileceğiniz bir turizm şehridir. Bu açıdan öğrenciler için de oldukça kıymetlidir. Gerek merkezde gerekse üniversite yakınlarındaki kız ve erkek yurtları, il dışından gelen öğrencilerine konforlu ve kaliteli bir ortam sunar. Şehirdeki tek üniversite Karadeniz Teknik Üniversitesi’dir. Trabzon yurtları uygun fiyatlarla düşük bütçesi olan öğrencilere dahi imkan sunabiliyor.
  

Trabzon kız yurtları

Trabzon, yurt seçeneği açısından oldukça zengin bir şehirdir. Çeşitli ve çok sayıda öğrenci yurdu bulunuyor. Trabzon kız yurtları fakültelere rahatlıkla ulaşım imkanı sağlayacak şekilde yerleşmiştir. Trabzon öğrenci yurtları genel olarak incelendiğinde çoğunda güvenlik hizmeti, odalarda televizyon, yemekhane, fitness salonu, ütü hizmet, çamaşır makinası, internet hizmeti  ve çalışma odaları gibi imkanlar öğrencilerin hizmetine sunuluyor. Trabzon yurt fiyatları incelediğinde her bütçeye uygun seçenekler bulunmaktadır. Fiyatlar genellikle oda seçimi, yemek ve yurtların bulunduğu bölgeye göre değişiklik gösterir.
  

Trabzon erkek yurtları

Doya doya büyük bir keyifle yaşayabileceğiniz bir şehir olan Trabzon, erkek öğrenciler için de çok fazla öğrenci yurdu bulunmaktadır. Yurtlar konforlu ve kalitelidir. Erkek öğrencilere hitap eden bu yurtların özelliklerine göre kantin, masa tenisi, play station, çamaşır ve ütü hizmeti, dinlenme odası ve etüt salonları gibi farklı hizmetler veren Trabzon erkek yurtları, genellikle yüksek sayıda öğrenciyi misafir edebilecek kapasiteye sahiptir.
  

Trabzon özel yurtları

Trabzon özel yurtları, otel rahatlığında imkanlar sunuyor. Üniversiteye ulaşmak Trabzon içinde oldukça kolay çok fazla ulaşım aracı bulunuyor. Yurtlar 24 saat güvenlik kamerası ile korunmakta ve giriş için parmak izi sistemi sağlanıyor. Bundaki amaç güvenliği sağlamaktır. Özel yurtlar, KYK yurtlarına yerleşemeyen ya da tercih etmeyen öğrencilerin tercih ettiği konaklama mekanlarıdır. Trabzon yurt fiyatları, özel öğrenci yurtlarında KYK yurtlarına göre yüksektir fakat sunulan imkanlar da bir o kadar fazladır. Trabzon'un her yerine yerleşmiş olan Trabzon yurtları, öğrencilerin kolay ulaşım sağlaması amacıyla genellikle merkezi yerlerde bulunmakta ve çevresinde ulaşım araçları geçmektedir. Trabzon’un Haftanın neredeyse en az 2 günün yağışlı olması bir dezavantaj sayılabilir ama sürekli şemsiye ile dolaşmanıza gerek yoktur. Trabzon halkının çoğunlukla öğrencilere sıcakkanlı davranmaktadırlar. Aynı zamanda yüksek öğrenci nüfusuna sahip olması ise öğrenciler açısından oldukça avantajdır. Ev kiralarının pahalı olduğunu belirtelim. Eve çıkmadan önce iki kez düşünün. Bu anlamda konaklama ihtiyacınız için Trabzon özel yurtları daha doğru bir tercih olacaktır.

Bana En Uygun Trabzon Kız Öğrenci Yurdunu Nasıl Bulabilirim ?

Size En Uygun Trabzon kız öğrenci yurdunu bulabilmeniz için sitemizde 16 adet Trabzon kız yurdu kaydı bulunmaktadır. Sitemizde yer alan, aradığınız kriterlere uygun öğrenci yurtlarını görüntülemek için tıklayın.

Bana En Uygun Trabzon Erkek Öğrenci Yurdunu Nasıl Bulabilirim ?

Size En Uygun Trabzon erkek öğrenci yurdunu bulabilmeniz için sitemizde 9 adet Trabzon erkek yurdu kaydı bulunmaktadır. Sitemizde yer alan, aradığınız kriterlere uygun öğrenci yurtlarını görüntülemek için tıklayın.

2021 Trabzon Yurt Fiyatları Ne Kadar ?

Trabzon yurt fiyatları kalmak istediğiniz odada kalacak kişi sayısı, üniversite kampüsüne yakınlığına göre değişiklik göstermektedir. 2021 yılında en düşük özel yurt fiyatları 9.000 TLile 55.000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Eğitim, öğretim göreceğiniz üniversite kampüsüne en yakın öğrenci yurdu fiyatlarını toplu olarak öğrenmek için tıklayın.

Giriş yap

Fiyat Teklifi Al

Teşekkürler

Talebiniz yurda iletilmiştir, en kısa sürede fiyat teklifini size iletecektir.

Kapat