Yurt Fiyatı Öğren

Teşekkürler

En kısa sürede yurtlardan fiyat teklif dönüşleri almaya başlayacaksınız.

Kapat

Uşak Erkek Öğrenci Pansiyonları

Uşak kız ve erkek öğrenci yurtları ve fiyatlarını kolayca öğrenin ve size en uygun özel yurdu bulun.

Yurt bulunamadı
REKLAM ALANI
Yurdunuz burada gözüksün!
Bu alanda yurdunuzun gözükmesini istiyorsanız hemen bize ulaşın!
[email protected]
Listelenecek bir yurt bulunamadı. Arama kriterlerinizi gözden geçirin.

Uşak Yurtları

Ege Bölgesi’nin gelişen kentlerinden Uşak, kampüslerin şehir merkezine olan mesafesi bakımından oldukça avantajlı bir konumdadır. Merkeze yakın olan fakültelere, Uşak yurtları ya da kiralık evlerde kalan öğrenciler kolayca gidip gelebilmektedirler. Kentteki tek yüksekokul, Uşak Üniversitesi’dir.  Yurtta barınan üniversite öğrencileri artan otobüs biletlerinin pahalı olmasından ve her daim çok kalabalık olmalarından dolayı bisikletlerle okullarına gitmeyi tercih etmektedir. Bu anlamda şehirde büyük bir yapılanma olduğu kolayca gözlemlenebilir. Yapılan bisiklet yollarında, öğrenciler güvenli ve ucuz bir şekilde öğrenim gördükleri kampüslere gidebilirler.
  

Uşak kız yurtları

Uşak kız yurtları apart tipi evlerde kalan öğrencilerin daha ekonomik koşullarda barınmalarını sağlamak için sayıca çoğaltılmaya başlanmıştır. Yemek ve içmenin merkezde oldukça pahalı olduğu şehirde, Uşak öğrenci yurtları öğrencilere oda temizliği, sabah kahvaltısı, akşam yemeği ve çamaşırhane gibi temel hizmetleri oldukça uygun fiyatlara sunmaktadır. Eğlence mekanlarına gitmenin çok pahalı olduğu kentte, Uşak yurt fiyatları yurt özelliklerine göre değişiklik göstersede, yaklaşık olarak diğer illerle aynı seviyedir.
  

Uşak erkek yurtları

Uşak Üniversitesi gençleri hayata hazırlayan eski üniversitelerden bir tanesidir. Erkek öğrenciler için her türlü konforu sağlayan Uşak erkek yurtları kablosuz internet, sabah kahvaltısı, akşam yemeği, oda temizliği ve kat temizliği, rahat odalar ve etüt odaları gibi çok sayıda hayatı kolaylaştırıcı hizmet sunulmaktadır. Farklı illerden gelen oda arkadaşlarıyla kaynaşan gençler, ülkemizin farklı yörelerine dair bilgi sahibi olmaktadırlar.
  

Uşak özel yurtları

Uşak özel öğrenci yurtları sayıları gitgide artmakla beraber devlet yurtlarında kalmak istemeyen öğrenciler için yeniden en iyi tercih olmaktadır. Devlet yurtlarının sağladığı imkanlardan daha konforlu ve huzurlu bir ortam sunan Uşak özel öğrenci yurtları, uşak yurt fiyatları yurtların kalitesine ve bulundukları yere göre farklılaşabiliyor. Öğrenciler sabahları kantinden kahvaltılık alabilirken akşamları çok sayıda çıkan yemek çeşidinden istediklerini alabilmektedirler. 

Uşak Üniversitesi ile gençlerin meslek kazanmasını sağlayan şehirde, eğlence mekanları oldukça kısıtlıdır. Havanın güzel olduğu vakitlerde marketlerden uygun fiyata alışveriş yapan gençler, Atapark’a gelip burada keyif yapabilirler. Uşak yurtları ikinci el eşyanın yüksek rakamlara satıldığı şehirde, öğrenciler için oldukça uygun barınma imkanı sunarlar. Soğuk bir iklime sahip olan Uşak’ta, öğrenciler okul dönemleri boyunca İzmir’e gidip tatil yapmanın hayallerini kurar.  

Bana En Uygun Uşak Kız Öğrenci Yurdunu Nasıl Bulabilirim ?

Size En Uygun Uşak kız öğrenci yurdunu bulabilmeniz için sitemizde adet Uşak kız yurdu kaydı bulunmaktadır. Sitemizde yer alan, aradığınız kriterlere uygun öğrenci yurtlarını görüntülemek için tıklayın.

Bana En Uygun Uşak Erkek Öğrenci Yurdunu Nasıl Bulabilirim ?

Size En Uygun Uşak erkek öğrenci yurdunu bulabilmeniz için sitemizde adet Uşak erkek yurdu kaydı bulunmaktadır. Sitemizde yer alan, aradığınız kriterlere uygun öğrenci yurtlarını görüntülemek için tıklayın.

2020 Uşak Yurt Fiyatları Ne Kadar ?

Uşak yurt fiyatları kalmak istediğiniz odada kalacak kişi sayısı, üniversite kampüsüne yakınlığına göre değişiklik göstermektedir. 2020 yılında en düşük özel yurt fiyatları 9.000 TLile 55.000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Eğitim, öğretim göreceğiniz üniversite kampüsüne en yakın öğrenci yurdu fiyatlarını toplu olarak öğrenmek için tıklayın.

Giriş yap

Fiyat Teklifi Al

Teşekkürler

Talebiniz yurda iletilmiştir, en kısa sürede fiyat teklifini size iletecektir.

Kapat