Yalova Öğrenci Yurtları

Yalova Özel Öğrenci Yurtları ve Yurt Fiyatları aramanızda 4 öğrenci yurdu bulundu.

Gold Paket YurdunuzBurada Yer Alsın İster Misiniz? Yalova Yurtları

Tesis Özellikleri
  • 24 Saat Sıcak Su
  • Bilgisayarlı Etüt Salonları
  • Çamaşır ve Ütü Hizmetleri
Reklam ver

Bu alanda yurdunuzun gözükmesini istiyorsanız hemen bize ulaşın!destek@ozelyurtara.com

Bunlarada Göz Atın


Yalova Hakkında

Yalova Yurtları

Yeşili, denizi ve şifalı sularıyla ünlü Yalova, öğrenciler için oldukça cazip bir şehirdir. Yalova’da, öğrenciler için çok sayıda hem devlet yurdu hem de özel öğrenci yurdu bulunur. Yalova Üniversitesi’nde okuyan öğrenciler bu yurtlarda kalarak öğrenim hayatlarını sürdürebilirler.  Termal turizmiyle ön plana çıkan Yalova, İstanbul’a çok yakın olması nedeniyle özellikle İstanbul’daki üniversiteleri kazanamayan öğrencilerin tercih ettiği bir ildir. Yalova yurtları, büyükşehirlerin arasında bulunan bu kentte öğrencilere sunmaya çalıştıkları hizmetlerle öğrenim hayatlarını geçirmelerini sağlar.
  

Yalova kız yurtları

Yalova kız yurtları kampüsü olmayan Yalova Üniversite’sinin fakültelerine rahat bir şekilde gidilebilecek biçimde yapılmıştır. 24 saat kesintisiz sıcak su, internet, oda temizliği, televizyon, yemek, kantin, çamaşırhane ve etüt gibi imkanların yer aldığı Yalova öğrenci yurtları öğrenciler için pek çok kolaylık sunmaktadır. Yalova yurt fiyatları her kesime hitap etmekte ve her bütçeye uygundur. Öğrenciler 2 kişilik, 4 kişilik ya da 6 kişilik odalarda hem eğitimlerini sürdürürler hem de farklı illerden gelen öğrencilerle kaynaşma imkanı bulurlar.
  

Yalova erkek yurtları

Yalova Üniversitesi’ni kazanan pek çok öğrenciye sağlıklı ve hijyeni bir ortam sunan Yalova erkek öğrenci yurtları gençlerin huzurlu ve rahat bir ortamda çalışabilmeleri ve barınabilmeleri için çeşitli olanaklar sunar. Yurtların genelinde sabah akşam sıcak su bulunur, ayrıca kablosuz internet sayesinde öğrenciler ödevlerini ve projelerini rahatça yapabilirler.
  

Yalova özel yurtları

Yalova özel öğrenci yurtları, biraz daha yüksek ücretler ödeyerek daha konforlu bir barınma imkanı arayan öğrenciler için çok iyi fırsatlar sunar. Gençlere aile ortamı sunmaya çalışan yurtlar, öğrencilerin kusursuz bir öğrenim hayatı geçirmeleri için tüm olanaklarını seferber eder. Güvenlik önlemlerinin son derece önemsendiği Yalova özel yurtlarında, öğrenciler gönül rahatlığıyla yurtlara girip çıkabilirler.

İstanbul’a ve Bursa’ya olan yakınlığı nedeniyle Yalova Üniversitesi’ne bu illerden pek çok öğrenci gelmektedir. Öğrencilerin eğlenebileceği çok sayıda mekan bulunan şehirde, hayat da oldukça uygundur. Öğrenciler, alışveriş merkezlerinden ve dükkanlardan uygun fiyatlara geçimlerini sağlayabilirler. Pek çok konsere ve etkinliğe ev sahipliği yapan şehirde öğrenciler, eğitim hayatları boyunca hiç sıkılmazlar. Yalova’dan feribotla İstanbul’a gidebilecekleri gibi çevredeki tatil yerlerini yazın keşfedebilirler.