Yurt Fiyatı Öğren

Teşekkürler

En kısa sürede yurtlardan fiyat teklif dönüşleri almaya başlayacaksınız.

Kapat

Yozgat Kız Öğrenci Apartları

Yozgat kız ve erkek öğrenci yurtları ve fiyatlarını kolayca öğrenin ve size en uygun özel yurdu bulun.

Yurt bulunamadı
REKLAM ALANI
Yurdunuz burada gözüksün!
Bu alanda yurdunuzun gözükmesini istiyorsanız hemen bize ulaşın!
[email protected]
Listelenecek bir yurt bulunamadı. Arama kriterlerinizi gözden geçirin.

Yozgat Yurtları

Türkiye’nin ortasında bulunan Yozgat, oldukça sessiz ve sakin bir şehirdir. Şehirdeki tek üniversite olan Bozok Üniversitesi, şehre okumak için gelen öğrencileri geleceğe hazırlamaktadır. Adeta lego kent havasındaki evlerini pahalı bulan öğrenciler Yozgat yurtları konaklayarak öğrenim hayatlarını geçirmektedir.
  

Yozgat kız yurtları

Yozgat kız yurtları kız öğrenciler için her yurtta olduğu gibi pek çok olanak sunar. Çamaşırhane, akşam yemeği, kantin, televizyon, dinlenme odası, çalışma odası, ütü odası ve wi-fi gibi hizmetlerin yurt ücretlerine dahil olduğu Yozgat öğrenci yurtlarında öğrencilerin kaliteli ve kusursuz bir eğitim hayatı geçirmeleri planlanır. Yozgat yurt fiyatları yurtların hangi semtte olduğuna ve hangi hizmetleri verebildiklerine göre artar ya da azalır.
  

Yozgat erkek yurtları

Bozok Üniversitesi’ni kazanan gençler, üniversite kampüslerine yakın yurtlarda ya da merkezdeki yurtlarda kalabilirler. Güvenliğin ön planda tutulduğu Yozgat erkek yurtlarında, öğrencilerin rahatça yaşamaları için pek çok kolaylık bulunur. Etütlerde sessiz bir ortamda derslerini çalışabilen öğrenciler, akşam yemeklerini yurtların yemekhanesinden oldukça uygun fiyatlara yiyebilirler. Çamaşırlarını yıkayabilmeleri için yurdun çamaşırhanesini kullanabilir, farklı şehirlerden gelen oda arkadaşlarıyla ülkemizin farklı bölgelerindeki kültürleri öğrenebilirler.
  

Yozgat özel yurtları

Yozgat özel öğrenci yurtları devlet yurtlarını tercih etmek istemeyen ve maddi durumu yerinde olan öğrenciler için oldukça uygundur. Çok daha fazla yemek çeşidi, daha geniş odalar ve daha konforlu çalışma odaları, öğrencilerin hizmetine sunulur. Yozgat özel yurt fiyatları devlet yurtlarına oranla daha pahalıdır. Öğrenciler bu yurtlarda daha iyi koşullarda geleceğe çok daha iyi hazırlanma imkanı bulurlar.  

Bozok Üniversitesi’ni kazanan ve kiralık evler yerine yurtta kalmayı seçen üniversite öğrencileri, çeyrek saatte bir kalkan minibüsler ve 30 dakikada bir kalkan halk otobüsleriyle istedikleri yerlere rahat bir şekilde gidebilirler. Gelişen şehirdeki genç nüfusun hızla artması Bozok Üniversitesi’ni tercihlerde üst sıralara taşımış ve Yozgat yurtlarına kayıt olan öğrenci sayısının artmasını sağlamıştır. Dağı tepesi olmayan Yozgat, dümdüz bir şehirdir ve iklimi oldukça serttir. Buraya gelen öğrenciler okul hayatları boyunca soğukla baş etmek zorundadırlar. Sıcak iklimlerden Yozgat’a yerleşen öğrenciler, ilk yıllarda oldukça zorlanmaktadırlar.

Bana En Uygun Yozgat Kız Öğrenci Yurdunu Nasıl Bulabilirim ?

Size En Uygun Yozgat kız öğrenci yurdunu bulabilmeniz için sitemizde adet Yozgat kız yurdu kaydı bulunmaktadır. Sitemizde yer alan, aradığınız kriterlere uygun öğrenci yurtlarını görüntülemek için tıklayın.

Bana En Uygun Yozgat Erkek Öğrenci Yurdunu Nasıl Bulabilirim ?

Size En Uygun Yozgat erkek öğrenci yurdunu bulabilmeniz için sitemizde adet Yozgat erkek yurdu kaydı bulunmaktadır. Sitemizde yer alan, aradığınız kriterlere uygun öğrenci yurtlarını görüntülemek için tıklayın.

2020 Yozgat Yurt Fiyatları Ne Kadar ?

Yozgat yurt fiyatları kalmak istediğiniz odada kalacak kişi sayısı, üniversite kampüsüne yakınlığına göre değişiklik göstermektedir. 2020 yılında en düşük özel yurt fiyatları 9.000 TLile 55.000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Eğitim, öğretim göreceğiniz üniversite kampüsüne en yakın öğrenci yurdu fiyatlarını toplu olarak öğrenmek için tıklayın.

Giriş yap

Fiyat Teklifi Al

Teşekkürler

Talebiniz yurda iletilmiştir, en kısa sürede fiyat teklifini size iletecektir.

Kapat