ÇANAKKALE YURTLARI

AdaÖğrenci Pansiyonu ÇANAKKALE / BİGA - Erkek Öğrenci Pansiyonu

Tesis Özellikleri
 • 24 Saat Sıcak Su
 • Akşam Yemeği
 • Balkonlu Oda
2009 yılında açılan ve ilçe merkezinde olması sebebiyle eğitim ve yaşam alanlarına yakın olan pansiyonumuz, kahvaltı ve yemekleriyle anılan butik bir öğrenci yaşam alanıdır. Bir ayrıcalık olarak Öğrencilere derslerinde yardımcı olmak açısından Genel Muhasebe, Maliyet Muhasebesi, Finans, İstatistik ve Bilgisayar konularında deneyimli eğitmenimiz tarafından ücretsiz etüt dersleri verilmektedir.

Apartİstanbul Kız Öğrenci ÇANAKKALE / MERKEZ - Kız Öğrenci Apartı

Tesis Özellikleri
 • 24 Saat Sıcak Su
 • Bilgisayarlı Etüt Salonları
 • Çamaşır ve Ütü Hizmetleri
İstanbul apart 2013 yılında Çanakkale'de inşa edilen, son deprem yönetmeliğine uygun olarak yapılmış, yepyeni binası ve eşyaları ile binamızda siz bayan öğrencilerimizin rahatlığı için hiçbir fedakârlıktan kaçınılmamış modern ve eksiksiz altyapısı, huzur ve güvenli barınma olanaklarının yanı sıra sizlerin rahatı için her şey son derece kusursuz bir şekilde düşünülmüştür.

ÖzelKayhan Erkek Öğrenci ÇANAKKALE / ÇAN - Erkek Öğrenci Yurdu

Tesis Özellikleri
 • 24 Saat Sıcak Su
 • Akşam Yemeği
 • Bilgisayarlı Etüt Salonları
2012 yılında Çanakkale'nin Çan İlçesinde; Çan Kaymakamı Yakup Tat, Çan Belediye Başkanı Abdurrahman KUZU tarafından M.E.B. Özel Kayhan Yüksek Öğrenim Erkek Öğrenci Yurdunun açılışı yapılarak faaliyete geçmiştir. Kayhan Erkek Öğrenci Pansiyonu ve M.E.B Özel Kayhan Yüksek Öğrenim Erkek Öğrenci Yurdu olarak 2 farklı yurt binamızla hizmet vermekteyiz. İki yurdumuzun toplam yatak kapasitesi 100 kişilikti..

EvimErkek ve Kız ÇANAKKALE / BİGA - Kız ve Erkek Öğrenci Yurdu

Tesis Özellikleri
 • 24 Saat Sıcak Su
 • Akşam Yemeği
 • Çamaşır ve Ütü Hizmetleri
Bu yıl da öğrencilerimize çağdaş, güvenilir ve huzur dolu bir ortamda hizmet vermenin haklı gururu içerisindeyiz. Hedefimiz öğrencilerimizden ve değerli ailelerinden aldığımız güçle mezuniyetlerinizi birlikte kutlamak olacaktır. Sevgi Ailemizin bir ferdi de siz olun… Yurtlarımız Biga Meslek Yüksek Okuluna 3 dk'lık yürüme mesafesindedir ve Fakülteye tek vesaittir Cumhuriyet değerlerine ve Atatürk İlkelerine bağlı yö..

AssosErkek Öğrenci Yurdu ÇANAKKALE / MERKEZ - Erkek Öğrenci Yurdu

Tesis Özellikleri
 • 24 Saat Sıcak Su
 • Akşam Yemeği
 • Bilgisayarlı Etüt Salonları
Assos Öğrenci Yurdu olarak belki de hayatlarında ilk defa ailelerinden ayrılan, tanımadıkları bir şehre ve Üniversiteye gelen, geleceğimizin teminatı olan öğrencilerimizi en iyi şekilde ağırlamak, onlara aile sıcaklığı, güven ve huzur dolu bir ortam sunmak ilk prensibimizdir.Bu konuda uzman kadromuz elinden gelen gayreti göstermektedir. Yurtta güne kahvaltı ile başlarız…7 çeşitten oluşan ve her gün en az 4 çeşidi değişen kahvaltı tabağımız ..

İdaErkek Öğrenci Yurdu ÇANAKKALE / MERKEZ - Erkek Öğrenci Yurdu

Tesis Özellikleri
 • 24 Saat Sıcak Su
 • Akşam Yemeği
 • Balkonlu Oda
Çanakkale'ye öğrenimini sürdürmek için gelen tüm öğrencilerimizi Özel İda Erkek Yurdu ayrıcalığı ile huzurlu bir barınma ortamına bekliyoruz. Şehrin merkezinde, Eğitim Fakültesine 200m, Sahil kenarına 500m mesafede olması sebebiyle İda Erkek Yurdu ulaşım açısından nadir rahatlıkta bir yurt olup, 24 Saat Su ve Kalorifer Sistemi, Çamaşır Makinası ve Ütü imkanlarıyla da tüm öğrencilerimiz temiz, rahat ve kaliteli bir ortamda barınma olanağı sağlamaktadır. Yurdumuz Yükseköğretim, Lise, Üniversite ha..

MutluErkek Öğrenci Yurdu ÇANAKKALE / MERKEZ - Erkek Öğrenci Yurdu

Tesis Özellikleri
 • 24 Saat Sıcak Su
 • Akşam Yemeği
 • Bilgisayarlı Etüt Salonları
Yurdumuz 122 Kişilik olup 100 yatal barındırmaktadır. Misyonu siz öğrencilerimize sıcak bir aile ortamı yaratmak olan mutlu yurt bir aile şirketi olduğu gibi uzun yıllar İşletmecilik ile uğraşmaktadır. Yurdumuzda her türlü sosyal etkinliğin yanı sıra , Bilgisayar salonu, dinlenme tv odası, langırt ve pinpon masası bulunmaktadır. Türkiyenin en büyük kapalı pazarına 20metre mesafede olup, ulaşım son derece kolaydır. Şehrimizin her bölgesine giden Ç3 Hattı yurdumuzun önünden geçmesiyle ber..

TunagürErkek Öğrenci Yurdu ÇANAKKALE / BİGA - Erkek Öğrenci Yurdu

Tesis Özellikleri
 • 24 Saat Sıcak Su
 • Akşam Yemeği
 • Bahçe
Tecrübeli , deneyimli eğitim kadrosu ile yurdumuz öğrencilerimizin başarılarını devam ettirmesi için rahat, sessiz bir ortam sunmaktadır. Güvenlik kameraları, görevli bekçisi ve tecrübeli personelimiz ile 24 saat güvenli ve huzurlu bir hizmet sunmaktadır.Yurdumuzda internet erişim sistemi ile internet imkanı, kantin, televizyon ve sinema salonumuz mevcuttur.Ayrıca Diğitürk ilede süper lig keyfini çıkarta bilirsiniz.Tecrübeli ve deneyimli aşçıları ile de sabah akşam leziz yemeklerlede hizmet verm..

UfukYükseköğretim Erkek Öğrenci ÇANAKKALE / ÇAN - Erkek Öğrenci Yurdu

Tesis Özellikleri
 • 24 Saat Sıcak Su
 • Akşam Yemeği
 • Bilgisayarlı Etüt Salonları
ÇAN'DA ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİNE RAHATI , KONFOR VE TEKNOLOJİYİ BİR ARADA SUNAN YUVANIZ ŞEHİR MERKEZİNDE OTOGARA BİR DAKİKA ,MÜNÜBÜS DURAĞINA İKİ DAKİKA UZAKLIKTA HAFTA İÇİ İKİ ÖĞÜN HAFTA SONU VE VİZE FİNAL HAFTASINDA ÜÇ ÖĞÜN YEMEK VE DAHA NİCE ÖZEL İMKANLARI İLE HİZMETİNİZDE

AkademiErkek Öğrenci Yurdu ÇANAKKALE / MERKEZ - Erkek Öğrenci Yurdu

Tesis Özellikleri
 • 24 Saat Sıcak Su
 • Akşam Yemeği
 • Çamaşır ve Ütü Hizmetleri
Yurdumuz ÇÖMÜ'ye 5 dk yürüme mesafesindedir! Yurt binamız 5 katlı olup, 20 daireli, asansörlü tek blok binadan oluşmaktadır. Hemen önünden Kepez yolu geçer. Kepez minibüslerinin geçiş güzergahı burasıdır ve her 5 dakikada bir minibüs geçer. Yolun diğer kısmı Çanakkale Boğazı'dır. Bu yöne bakan tüm dairelerimiz eşsiz boğaz manzaraladır. Diğer tarafa bakan dairelerimiz ise Çanakkale O..

AydınKız Öğrenci Yurdu

YURDUMUZ ÇANAKKALE 18 MART ÜNİVERSİTESİ ANAFARTALAR KAMPÜSÜ EĞİTİM FAKÜLTESİNE YÜRÜYEREK 10 METRE ME..

ZambakErkek Yurdu

Çanakkale Bayramiç'te bulunan yurdumuz sizlere güvenli bir ortam sağlamak için uğraşmaktadır.Yurdumu..

AdayurtErkek Öğrenci Yurdu

ADAYURT İşletmemiz 2011 yılında sizlerin hizmetine açılmıştır. İşletmemizi açarken siz..

ŞahinKız Pansiyonu

tamamem öğrenci bazında pansiyon

ArdesKız ve Erkek

HAKKIMIZDA; Kurumumuz Üniversitede eğitim gören, çağdaş, düşünen, çözüm üretebilen, genç ve dinamik..

DumlupınarKız Öğrenci Yurdu

Dumlupınar Kız Öğrenci yurdu, “Yurt Binası” olarak projelendirilip inşa edilmiş olup Milli Eğitim Ba..

ÇolakoğluKız Öğrenci Yurdu

Geleceğinize yönelik attığınız en önemli adım olan üniversite hayatının hepiniz i&cce..

BayramiçMelek Apart

Melek Apart, Bayramiç'te öğrenim gören öğrencilere barınma hizmeti sağlayan bir kız öğrenci apartıdı..

NehirKız Öğrenci Yurdu

Siz değerli öğrencilerimiz için yurt olarak dizayn edilmiş binamız 6 katlı, asansörlü ve kamera ile ..

ÖzgenKız Öğrenci Yurdu

Çanakkale'de Onsekiz mart üniversitesi öğrencilerine hizmet vermekte olaan özel özgen kız öğrenci yu..

AkademiKız Öğrenci Yurdu

Biga şehir merkezinde, konaklama ve yaşam imkanlarının üst seviyede olması, ulaşım sorunu olmad..

KOZAPANSİYON

18 Mart Üniversitesi Bayramiç Meslek Yüksekokuluna 5 dakika yürüme mesafesinde bulunan pansiyonumuz ..

PınarApart Kız Öğrenci

2013 Yılında İnşaatı tamamlanan Pınar Apart Evleri, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Terzioğlu Ye..

Bunlarada Göz Atın

Etiketler

ÇANAKKALE Özel Yurtları, ÇANAKKALE Özel Yurt, ÇANAKKALE Kız Öğrenci Yurdu, Çanakkaleyurt, Çanakkaleyurtlar, Çanakkaleyurtları, Çanakkaleözel yurt, Çanakkaleözel yurtlar, Çanakkaleözel yurtları, Çanakkaleöğrenci yurt, Çanakkaleöğrenci yurtlar, Çanakkaleöğrenci yurtları, Çanakkaledekiyurt, Çanakkaledekiyurtlar, Çanakkaledekiözel yurt, Çanakkaledekiözel yurtlar, Çanakkaledekiöğrenci yurdu, Çanakkaledekiöğrenci yurtları, ÇanakkaledekiÖğrenci yurt, Çanakkaledekiöğrenci yurtlar, ÇanakkaleKız yurdu, ÇanakkaleKız yurtları, ÇanakkaleKız yurtlar, ÇanakkaleKız yurt, ÇanakkaleKız öğrenci yurdu, ÇanakkaleKız öğrenci yurtları, ÇanakkaleKız öğrenci yurt, ÇanakkaleKız öğrenci yurtlar, Çanakkaleözel Kız yurdu, Çanakkaleözel Kız yurtları, Çanakkaleözel Kız yurt, Çanakkaleözel Kız yurtlar, Çanakkaleözel Kız öğrenci yurt, Çanakkaleözel Kız öğrenci yurtlar, Çanakkaleözel Kız öğrenci yurdu, Çanakkaleözel Kız öğrenci yurtları, ÇanakkaledekiKız yurdu, ÇanakkaledekiKız yurtları, ÇanakkaledekiKız yurtlar, ÇanakkaledekiKız yurdu, ÇanakkaledekiKız öğrenci yurt, ÇanakkaledekiKız öğrenci yurtlar, ÇanakkaledekiKız öğrenci yurtları, ÇanakkaledekiKız öğrenci yurdu, Çanakkaledekiözel Kız yurdu, Çanakkaledekiözel Kız yurtları, Çanakkaledekiözel Kız yurt, Çanakkaledekiözel Kız yurtlar, Çanakkaledekiözel Kız yurt, Çanakkaledekiözel Kız öğrenci yurtlar, Çanakkaledekiözel Kız öğrenci yurdu, Çanakkaledekiözel Kız öğrenci yurtları, ÇanakkaleMerkez yurt, ÇanakkaleMerkez yurtlar, ÇanakkaleMerkez yurtları, ÇanakkaleMerkez yurdu, ÇanakkaleMerkez özel yurt, ÇanakkaleMerkez özel yurtlar, ÇanakkaleMerkez özel yurtları, ÇanakkaleMerkez özel yurdu, ÇanakkaleMerkez öğrenci yurt, ÇanakkaleMerkez öğrenci yurtlar, ÇanakkaleMerkez öğrenci yurtları, ÇanakkaleMerkez öğrenci yurdu, ÇanakkaleMerkezde yurt, ÇanakkaleMerkezde yurtlar, ÇanakkaleMerkezde özel yurt, ÇanakkaleMerkezde özel yurtlar, ÇanakkaleMerkezde öğrenci yurt, ÇanakkaleMerkezde öğrenci yurtları, ÇanakkaleMerkezde Kız yurdu, ÇanakkaleMerkezde Kız yurtları, ÇanakkaleMerkezde Kız yurtlar, ÇanakkaleMerkezde Kız öğrenci yurdu, ÇanakkaleMerkezde Kız öğrenci yurtları, ÇanakkaleMerkezde Kız öğrenci yurtlar, ÇanakkaleMerkezde özel Kız yurdu, ÇanakkaleMerkezde özel Kız yurtları, ÇanakkaleMerkezde özel Kız yurtlar, ÇanakkaleMerkezde özel Kız öğrenci yurtlar, ÇanakkaleMerkezde özel Kız öğrenci yurdu, ÇanakkaleMerkezde özel Kız öğrenci yurtları, ÇanakkaleMerkezde Kız öğrenci yurdu fiyatları, Çanakkaleözel yurt fiyatları, Çanakkaleözel Kız yurdu fiyatları, ÇanakkaleMerkez Kız yurdu fiyatları, Onsekiz Mart Üniversitesine yakın yurtlar, Onsekiz Mart Üniversitesine yakın yurt, Onsekiz Mart Üniversitesine yakın öğrenci yurdu, Onsekiz Mart Üniversitesine yakın öğrenci yurtları, Onsekiz Mart Üniversitesine yakın özel yurtlar, Onsekiz Mart Üniversitesine yakın özel yurt, Onsekiz Mart Üniversitesine yakın Kız yurdu, Onsekiz Mart Üniversitesine yakın Kız yurtları, Onsekiz Mart Üniversitesine yakın Kız öğrenci yurdu, Onsekiz Mart Üniversitesine yakın Kız öğrenci yurtları, Onsekiz Mart Üniversitesine yakın özel Kız öğrenci yurdu, Onsekiz Mart Üniversitesine yakın özel Kız öğrenci yurtları