ÇANAKKALE YURTLARI

UfukYükseköğretim Erkek Öğrenci ÇANAKKALE / ÇAN - Erkek Öğrenci Yurdu

Tesis Özellikleri
 • 24 Saat Sıcak Su
 • Akşam Yemeği
 • Bilgisayarlı Etüt Salonları
ÇAN'DA ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİNE RAHATI , KONFOR VE TEKNOLOJİYİ BİR ARADA SUNAN YUVANIZ ŞEHİR MERKEZİNDE OTOGARA BİR DAKİKA ,MÜNÜBÜS DURAĞINA İKİ DAKİKA UZAKLIKTA HAFTA İÇİ İKİ ÖĞÜN HAFTA SONU VE VİZE FİNAL HAFTASINDA ÜÇ ÖĞÜN YEMEK VE DAHA NİCE ÖZEL İMKANLARI İLE HİZMETİNİZDE

MutluErkek Öğrenci Yurdu ÇANAKKALE / MERKEZ - Erkek Öğrenci Yurdu

Tesis Özellikleri
 • 24 Saat Sıcak Su
 • Akşam Yemeği
 • Bilgisayarlı Etüt Salonları
Yurdumuz 122 Kişilik olup 100 yatal barındırmaktadır. Misyonu siz öğrencilerimize sıcak bir aile ortamı yaratmak olan mutlu yurt bir aile şirketi olduğu gibi uzun yıllar İşletmecilik ile uğraşmaktadır. Yurdumuzda her türlü sosyal etkinliğin yanı sıra , Bilgisayar salonu, dinlenme tv odası, langırt ve pinpon masası bulunmaktadır. Türkiyenin en büyük kapalı pazarına 20metre mesafede olup, ulaşım son derece kolaydır. Şehrimizin her bölgesine giden Ç3 Hattı yurdumuzun önünden geçmesiyle ber..

EvimErkek ve Kız ÇANAKKALE / BİGA - Kız ve Erkek Öğrenci Yurdu

Tesis Özellikleri
 • 24 Saat Sıcak Su
 • Akşam Yemeği
 • Çamaşır ve Ütü Hizmetleri
Bu yıl da öğrencilerimize çağdaş, güvenilir ve huzur dolu bir ortamda hizmet vermenin haklı gururu içerisindeyiz. Hedefimiz öğrencilerimizden ve değerli ailelerinden aldığımız güçle mezuniyetlerinizi birlikte kutlamak olacaktır. Sevgi Ailemizin bir ferdi de siz olun… Yurtlarımız Biga Meslek Yüksek Okuluna 3 dk'lık yürüme mesafesindedir ve Fakülteye tek vesaittir Cumhuriyet değerlerine ve Atatürk İlkelerine bağlı yö..

Apartİstanbul Kız Öğrenci ÇANAKKALE / MERKEZ - Kız Öğrenci Apartı

Tesis Özellikleri
 • 24 Saat Sıcak Su
 • Bilgisayarlı Etüt Salonları
 • Çamaşır ve Ütü Hizmetleri
İstanbul apart 2013 yılında Çanakkale'de inşa edilen, son deprem yönetmeliğine uygun olarak yapılmış, yepyeni binası ve eşyaları ile binamızda siz bayan öğrencilerimizin rahatlığı için hiçbir fedakârlıktan kaçınılmamış modern ve eksiksiz altyapısı, huzur ve güvenli barınma olanaklarının yanı sıra sizlerin rahatı için her şey son derece kusursuz bir şekilde düşünülmüştür.

AdaÖğrenci Pansiyonu ÇANAKKALE / BİGA - Erkek Öğrenci Pansiyonu

Tesis Özellikleri
 • 24 Saat Sıcak Su
 • Akşam Yemeği
 • Balkonlu Oda
2009 yılında açılan ve ilçe merkezinde olması sebebiyle eğitim ve yaşam alanlarına yakın olan pansiyonumuz, kahvaltı ve yemekleriyle anılan butik bir öğrenci yaşam alanıdır. Bir ayrıcalık olarak Öğrencilere derslerinde yardımcı olmak açısından Genel Muhasebe, Maliyet Muhasebesi, Finans, İstatistik ve Bilgisayar konularında deneyimli eğitmenimiz tarafından ücretsiz etüt dersleri verilmektedir.

TunagürErkek Öğrenci Yurdu ÇANAKKALE / BİGA - Erkek Öğrenci Yurdu

Tesis Özellikleri
 • 24 Saat Sıcak Su
 • Akşam Yemeği
 • Bahçe
Tecrübeli , deneyimli eğitim kadrosu ile yurdumuz öğrencilerimizin başarılarını devam ettirmesi için rahat, sessiz bir ortam sunmaktadır. Güvenlik kameraları, görevli bekçisi ve tecrübeli personelimiz ile 24 saat güvenli ve huzurlu bir hizmet sunmaktadır.Yurdumuzda internet erişim sistemi ile internet imkanı, kantin, televizyon ve sinema salonumuz mevcuttur.Ayrıca Diğitürk ilede süper lig keyfini çıkarta bilirsiniz.Tecrübeli ve de..

AkademiErkek Öğrenci Yurdu ÇANAKKALE / MERKEZ - Erkek Öğrenci Yurdu

Tesis Özellikleri
 • 24 Saat Sıcak Su
 • Akşam Yemeği
 • Çamaşır ve Ütü Hizmetleri
Yurdumuz ÇÖMÜ'ye 5 dk yürüme mesafesindedir! Yurt binamız 5 katlı olup, 20 daireli, asansörlü tek blok binadan oluşmaktadır. Hemen önünden Kepez yolu geçer. Kepez minibüslerinin geçiş güzergahı burasıdır ve her 5 dakikada bir minibüs geçer. Yolun diğer kısmı Çanakkale Boğazı'dır. Bu yöne bakan tüm dairelerimiz eşsiz boğaz manzaraladır. Diğer tarafa bakan dairelerimiz ise Çanakkale O..

AssosErkek Öğrenci Yurdu ÇANAKKALE / MERKEZ - Erkek Öğrenci Yurdu

Tesis Özellikleri
 • 24 Saat Sıcak Su
 • Akşam Yemeği
 • Bilgisayarlı Etüt Salonları
Assos Öğrenci Yurdu olarak belki de hayatlarında ilk defa ailelerinden ayrılan, tanımadıkları bir şehre ve Üniversiteye gelen, geleceğimizin teminatı olan öğrencilerimizi en iyi şekilde ağırlamak, onlara aile sıcaklığı, güven ve huzur dolu bir ortam sunmak ilk prensibimizdir.Bu konuda uzman kadromuz elinden gelen gayreti göstermektedir. Yurtta güne kahvaltı ile başlarız…7 çeşitten oluşan ve her gün en az 4 çeşidi değişen kahvaltı tabağımız ..

ÖzelKayhan Erkek Öğrenci ÇANAKKALE / ÇAN - Erkek Öğrenci Yurdu

Tesis Özellikleri
 • 24 Saat Sıcak Su
 • Akşam Yemeği
 • Bilgisayarlı Etüt Salonları
2012 yılında Çanakkale'nin Çan İlçesinde; Çan Kaymakamı Yakup Tat, Çan Belediye Başkanı Abdurrahman KUZU tarafından M.E.B. Özel Kayhan Yüksek Öğrenim Erkek Öğrenci Yurdunun açılışı yapılarak faaliyete geçmiştir. Kayhan Erkek Öğrenci Pansiyonu ve M.E.B Özel Kayhan Yüksek Öğrenim Erkek Öğrenci Yurdu olarak 2 farklı yurt binamızla hizmet vermekteyiz. İki yurdumuzun toplam yatak kapasitesi 100 kişilikti..

İdaErkek Öğrenci Yurdu ÇANAKKALE / MERKEZ - Erkek Öğrenci Yurdu

Tesis Özellikleri
 • 24 Saat Sıcak Su
 • Akşam Yemeği
 • Balkonlu Oda
Çanakkale'ye öğrenimini sürdürmek için gelen tüm öğrencilerimizi Özel İda Erkek Yurdu ayrıcalığı ile huzurlu bir barınma ortamına bekliyoruz. Şehrin merkezinde, Eğitim Fakültesine 200m, Sahil kenarına 500m mesafede olması sebebiyle İda Erkek Yurdu ulaşım açısından nadir rahatlıkta bir yurt olup, 24 Saat Su ve Kalorifer Sistemi, Çamaşır Makinası ve Ütü imkanlarıyla da tüm öğrencilerimiz temiz, rahat ve kaliteli bir ortamda barınma olanağı sağlamaktadır. Yurdumuz Yükseköğretim, Lise, Üniversite ha..

ŞahinKız Pansiyonu

tamamem öğrenci bazında pansiyon

ZambakErkek Yurdu

Çanakkale Bayramiç'te bulunan yurdumuz sizlere güvenli bir ortam sağlamak için uğraşmaktadır.Yurdumu..

AkademiKız Öğrenci Yurdu

Biga şehir merkezinde, konaklama ve yaşam imkanlarının üst seviyede olması, ulaşım sorunu olmad..

AydınKız Öğrenci Yurdu

YURDUMUZ ÇANAKKALE 18 MART ÜNİVERSİTESİ ANAFARTALAR KAMPÜSÜ EĞİTİM FAKÜLTESİNE YÜRÜYEREK 10 METRE ME..

KOZAPANSİYON

18 Mart Üniversitesi Bayramiç Meslek Yüksekokuluna 5 dakika yürüme mesafesinde bulunan pansiyonumuz ..

BayramiçMelek Apart

Melek Apart, Bayramiç'te öğrenim gören öğrencilere barınma hizmeti sağlayan bir kız öğrenci apartıdı..

ÖzgenKız Öğrenci Yurdu

Çanakkale'de Onsekiz mart üniversitesi öğrencilerine hizmet vermekte olaan özel özgen kız öğrenci yu..

AdayurtErkek Öğrenci Yurdu

ADAYURT İşletmemiz 2011 yılında sizlerin hizmetine açılmıştır. İşletmemizi açarken siz..

PınarApart Kız Öğrenci

2013 Yılında İnşaatı tamamlanan Pınar Apart Evleri, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Terzioğlu Ye..

ArdesKız ve Erkek

HAKKIMIZDA; Kurumumuz Üniversitede eğitim gören, çağdaş, düşünen, çözüm üretebilen, genç ve dinamik..

DumlupınarKız Öğrenci Yurdu

Dumlupınar Kız Öğrenci yurdu, “Yurt Binası” olarak projelendirilip inşa edilmiş olup Milli Eğitim Ba..

ÇolakoğluKız Öğrenci Yurdu

Geleceğinize yönelik attığınız en önemli adım olan üniversite hayatının hepiniz i&cce..

NehirKız Öğrenci Yurdu

Siz değerli öğrencilerimiz için yurt olarak dizayn edilmiş binamız 6 katlı, asansörlü ve kamera ile ..

Bunlarada Göz Atın

Etiketler

Çanakkale Pansiyon, Çanakkale Pansiyonlar, Çanakkale Pansiyonları, Çanakkale özel Pansiyon, Çanakkale özel Pansiyonlar, Çanakkale özel Pansiyonları, Çanakkale öğrenci Pansiyon, Çanakkale öğrenci Pansiyonlar, Çanakkale öğrenci Pansiyonları, Çanakkalede Pansiyon, Çanakkalede Pansiyonlar, Çanakkalede özel Pansiyon, Çanakkalede özel Pansiyonlar, Çanakkalede öğrenci Pansiyonu, Çanakkalede öğrenci Pansiyonları, Çanakkalede Öğrenci Pansiyon, Çanakkalede öğrenci Pansiyonlar, Çanakkale Kız Pansiyonu, Çanakkale Kız Pansiyonları, Çanakkale Kız Pansiyonlar, Çanakkale Kız Pansiyon, Çanakkale Kız öğrenci Pansiyonu, Çanakkale Kız öğrenci Pansiyonları, Çanakkale Kız öğrenci Pansiyon, Çanakkale Kız öğrenci Pansiyonlar, Çanakkale özel Kız Pansiyonu, Çanakkale özel Kız Pansiyonları, Çanakkale özel Kız Pansiyon, Çanakkale özel Kız Pansiyonlar, Çanakkale özel Kız öğrenci Pansiyon, Çanakkale özel Kız öğrenci Pansiyonlar, Çanakkale özel Kız öğrenci Pansiyonu, Çanakkale özel Kız öğrenci Pansiyonları, Çanakkalede Kız Pansiyonu, Çanakkalede Kız Pansiyonları, Çanakkalede Kız Pansiyonlar, Çanakkalede Kız Pansiyonu, Çanakkalede Kız öğrenci Pansiyon, Çanakkalede Kız öğrenci Pansiyonlar, Çanakkalede Kız öğrenci Pansiyonları, Çanakkalede Kız öğrenci Pansiyonu, Çanakkalede özel Kız Pansiyonu, Çanakkalede özel Kız Pansiyonları, Çanakkalede özel Kız Pansiyon, Çanakkalede özel Kız Pansiyonlar, Çanakkalede özel Kız Pansiyon, Çanakkalede özel Kız öğrenci Pansiyonlar, Çanakkalede özel Kız öğrenci Pansiyonu, Çanakkalede özel Kız öğrenci Pansiyonları, Çanakkale Ayvacık Pansiyon, Çanakkale Ayvacık Pansiyonlar, Çanakkale Ayvacık Pansiyonları, Çanakkale Ayvacık Pansiyonu, Çanakkale Ayvacık özel Pansiyon, Çanakkale Ayvacık özel Pansiyonlar, Çanakkale Ayvacık özel Pansiyonları, Çanakkale Ayvacık özel Pansiyonu, Çanakkale Ayvacık öğrenci Pansiyon, Çanakkale Ayvacık öğrenci Pansiyonlar, Çanakkale Ayvacık öğrenci Pansiyonları, Çanakkale Ayvacık öğrenci Pansiyonu, Çanakkale Ayvacıkda Pansiyon, Çanakkale Ayvacıkda Pansiyonlar, Çanakkale Ayvacıkda özel Pansiyon, Çanakkale Ayvacıkda özel Pansiyonlar, Çanakkale Ayvacıkda öğrenci Pansiyon, Çanakkale Ayvacıkda öğrenci Pansiyonları, Çanakkale Ayvacıkda Kız Pansiyonu, Çanakkale Ayvacıkda Kız Pansiyonları, Çanakkale Ayvacıkda Kız Pansiyonlar, Çanakkale Ayvacıkda Kız öğrenci Pansiyonu, Çanakkale Ayvacıkda Kız öğrenci Pansiyonları, Çanakkale Ayvacıkda Kız öğrenci Pansiyonlar, Çanakkale Ayvacıkda özel Kız Pansiyonu, Çanakkale Ayvacıkda özel Kız Pansiyonları, Çanakkale Ayvacıkda özel Kız Pansiyonlar, Çanakkale Ayvacıkda özel Kız öğrenci Pansiyonlar, Çanakkale Ayvacıkda özel Kız öğrenci Pansiyonu, Çanakkale Ayvacıkda özel Kız öğrenci Pansiyonları, Çanakkale Ayvacıkda Kız öğrenci Pansiyonu fiyatları, Çanakkale özel Pansiyon fiyatları, Çanakkale özel Kız Pansiyonu fiyatları, Çanakkale Ayvacık Kız Pansiyonu fiyatları, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesine yakın Pansiyonlar, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesine yakın Pansiyon, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesine yakın öğrenci Pansiyonu, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesine yakın öğrenci Pansiyonları, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesine yakın özel Pansiyonlar, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesine yakın özel Pansiyon, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesine yakın Kız Pansiyonu, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesine yakın Kız Pansiyonları, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesine yakın Kız öğrenci Pansiyonu, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesine yakın Kız öğrenci Pansiyonları, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesine yakın özel Kız öğrenci Pansiyonu, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesine yakın özel Kız öğrenci Pansiyonları,