Yurt Fiyatı Öğren

Teşekkürler

En kısa sürede yurtlardan fiyat teklif dönüşleri almaya başlayacaksınız.

Kapat

Çanakkale Kız Öğrenci Yurtları

Çanakkale kız ve erkek öğrenci yurtları ve fiyatlarını kolayca öğrenin ve size en uygun özel yurdu bulun.

27 yurt bulundu
Yurtlar yükleniyor..
Boğaz Kız Öğrenci Yurdu
Çanakkale / Merkez

Boğaz Kız Öğrenci Yurdu Öğrenci yurtlarının başlıca fonskiyonu öğrencilerinin rahat etmesini sağlayara..

Özel Kayhan Kız Öğrenci Yurdu
Çanakkale / Çan

2012 yılında Çanakkale'nin Çan İlçesinde; Çan Kaymakamı Yakup Tat, Çan Belediye B..

Apart İstanbul Kız Öğrenci Apart
Çanakkale / Merkez

Apart İstanbul Kız Öğrenci Apart - Çanakkale İnsanlar kız çocuklarının güvenli bir ortamda ka..

Akademi Kız Öğrenci Yurdu
Çanakkale / Biga

Akademi Kız Öğrenci Yurdu - Çanakkale Aileler artık Çanakkale Biga kız yurtları arasında Akademi k..

Ayperi Kız Öğrenci Yurdu
Çanakkale / Merkez

AYPERİ KIZ ÖĞRENCİ YURDU Ayperi Kız Öğrenci Yurdu,  Milli Eğitim Bakanlığı ve Çanakkale Va..

Turuncu Kız Pansiyonu
Çanakkale / Ezine

Turuncu Kız Pansiyonu Çanakkale 18 Mart Üniversitesi’ne her yıl binlerce öğrenci okumak i&cced..

Adayurt Kız Öğrenci Yurdu
Çanakkale / Merkez

G.S.B. Çanakkale Özel Ada Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurdu   Kız öğrencilerim..

Özel Sardunya Kız Öğrenci Yurdu
Çanakkale / Merkez

Özel Sardunya Kız Öğrenci Yurdu ​​​​​​Çanakkale merkezde yer alan özel bir kız yurdudur. &Ccedi..

Çanakkale Yurtları

Ülkemizin eğitim seviyesi en yüksek ili olan Çanakkale, yurt konusunda öğrencilere sayısız olanaklar sunar. Gerek merkezde gerekse üniversite çevresindeki kız ve erkek yurtlarında, il dışından gelen öğrencilerin konforlu ve huzurlu bir ortamda öğrenim görmesi sağlanır. Çanakkale yurtları, oldukça uygun fiyatlarla öğrencilere pek çok hizmet verir.
  

Çanakkale kız yurtları

Çanakkale, hem devlet yurtları hem de özel yurtlar bakımından pek çok seçeneğe sahip bir şehirdir. Çanakkale kız yurtları şehrin farklı bölgelerine dağılmış olup, her öğrencinin, öğrenim gördüğü fakülteye en kısa sürede ve en kolay şekilde ulaşmasını sağlayacak şekilde düzenlenmişlerdir. Çanakkale öğrenci yurtları öğrencilerin konforuna büyük önem göstermektedir. Genel olarak televizyon, dinlenme odası, doğalgazlı ısınma, yemek, ütü odası, kablosuz internet hizmeti, duş ve etüt gibi imkanlar yer alır. Güvenlik önlemlerinin kusursuz bir şekilde uygulandığı yurtlarda, Çanakkale yurt fiyatları yurtların konumlandığı yere ve yurtların özelliklerine göre farklılık gösterir.
  

Çanakkale erkek yurtları

Tam bir öğrenci şehri olan Çanakkale, yalnızca kız öğrenciler için değil aynı şartlarda erkek öğrenciler için de çeşitli güzel imkanlara sahiptir. Güvenlik sistemleri, konforlu odalar, akşam yemeği, 2 kişilik, 4 kişilik ve 6 kişilik odaları, kantin, maç yayını, çalışma odaları ve wi-fi gibi hizmetler verilen Çanakkale erkek yurtları, her ilden öğrenciyi kabul etmektedir.
  

Çanakkale özel yurtları

Çanakkale özel yurtları, devlet yurtlarının sağladığı imkanları yetersiz bulan ve maddi gücü özel yurtlarda kalmaya elverişli öğrenciler için tasarlanmıştır. Daha kaliteli hizmetlere sahip özel yurtlarda kalan öğrenciler rahat bir şekilde okullarına gidip gelebilmektedir. Aktivite imkânlarının daha çok olduğu, odaların daha az kişili ve daha rahat olduğu Çanakkale merkez yurtları son derece kaliteye önem vermektedir. Gerek 18 Mart Üniversitesi’nin çevresine gerekse merkezdeki ara sokaklara yayılmış olan Çanakkale yurtları, her kampüse kolayca ulaşımın sağlanabildiği otobüslerle okullarına gidip gelebilmektedir. Küçük bir şehir olan Çanakkale’de, üniversiteye ait yurtlar da bulunmaktadır.  Öğrenciler, düşük bütçelerle okullarına en yakın yurtlarda barınabilir ve eğitimlerini sürdürebilirler. Üniversiteye yakın alışveriş merkezleri, öğrencilerin ekonomik bir şekilde ihtiyaçlarını karşılamasına olanak tanır. Pazar yerlerinin okula ve yurtlara olan yakınlığı, aralıkları oldukça kısa olan duraklar, şehirde yaşamayı keyifli ve kolay bir hale getirir.

Bana En Uygun Çanakkale Kız Öğrenci Yurdunu Nasıl Bulabilirim ?

Size En Uygun Çanakkale kız öğrenci yurdunu bulabilmeniz için sitemizde 27 adet Çanakkale kız yurdu kaydı bulunmaktadır. Sitemizde yer alan, aradığınız kriterlere uygun öğrenci yurtlarını görüntülemek için tıklayın.

Bana En Uygun Çanakkale Erkek Öğrenci Yurdunu Nasıl Bulabilirim ?

Size En Uygun Çanakkale erkek öğrenci yurdunu bulabilmeniz için sitemizde 13 adet Çanakkale erkek yurdu kaydı bulunmaktadır. Sitemizde yer alan, aradığınız kriterlere uygun öğrenci yurtlarını görüntülemek için tıklayın.

2024 Çanakkale Yurt Fiyatları Ne Kadar ?

Çanakkale yurt fiyatları kalmak istediğiniz odada kalacak kişi sayısı, üniversite kampüsüne yakınlığına göre değişiklik göstermektedir. 2024 yılında en düşük özel yurt fiyatları 9.000 TLile 55.000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Eğitim, öğretim göreceğiniz üniversite kampüsüne en yakın öğrenci yurdu fiyatlarını toplu olarak öğrenmek için tıklayın.

Giriş yap

Fiyat Teklifi Al

Teşekkürler

Talebiniz yurda iletilmiştir, en kısa sürede fiyat teklifini size iletecektir.

Kapat