Yurt Fiyatı Öğren

Teşekkürler

En kısa sürede yurtlardan fiyat teklif dönüşleri almaya başlayacaksınız.

Kapat

Afyonkarahisar Erkek Öğrenci Yurtları

Afyonkarahisar kız ve erkek öğrenci yurtları ve fiyatlarını kolayca öğrenin ve size en uygun özel yurdu bulun.

6 yurt bulundu
Yurtlar yükleniyor..
ÜNİYURT Erkek ve Kız Öğrenci Yurtları
Afyonkarahisar / Merkez

Üniyurt Afyon’dan merhaba! Üniversite öğrencileri için ideal yaşam alanları oluşturmak &u..

Afyon Yurtları

İstanbul, Ankara, İzmir, Eskişehir gibi illere ulaşımın çok kolay olduğu Afyon, yüzölçümü bakımından ülkemizin büyük şehirlerinden bir tanesidir. Şehirdeki tek yüksekokul Afyon Kocatepe Üniversitesi’dir.  Yaşam şartlarının öğrenciler için çok kolay olduğu şehirde öğrenciler, Afyon Kocatepe Üniversitesi bünyesinde öğretim hayatını sürdürürken Afyon yurtları içinden seçim yaparak uygun fiyatlara konaklayabilirler.

Afyon kız yurtları

Afyon kız yurtları, afyonda okuyan öğrencilerin konaklamak için seçtiği yerlerin başında gelir. Her türlü konforun ve kolaylığın sağlandığı Afyon öğrenci yurtlarında, güvenli ve huzurlu bir öğrenim hayatı geçirebilirler. Ev kiralarının yüksek olduğu şehirde öğrenciler yurtlarda kalmayı tercih ediyor. Özel yurtlarda kalan öğrenciler ders çalışmak için etüt odalarını kullanabilir, yemekhanede her gün çıkan akşam yemeğini yiyebilir ve hafta sonları kirli çamaşırlarını memleketlerine gitmeden çamaşırhanede yıkayabilirler. Afyon yurt fiyatları verilen hizmetlerin kalitesine ve bulunulan bölgeye göre değişebiliyor. Her bütçeye uygun fiyatlar ile afyon özel yurtlarında konaklayabilirsiniz.

Afyon erkek yurtları

İnsanları oldukça sıcak olan Afyon’da, öğrenciler yabancılık çekmezler. Afyon erkek yurtları barınan öğrenciler, güvenlik ve konfor konusunda hiçbir endişe yaşamadan öğrenciliklerini tamamlayabilirler. Yurtlardan kampüslere otobüs ve minibüslerin olduğu şehirde, ulaşım da oldukça ucuzdur. 24 saat sıcak su, yemekhane, kantin, çalışma odaları, televizyon ve kablosuz internet gibi standart yurt hizmetleri erkek öğrenci yurtlarında da kusursuzca verilmektedir.

Afyon özel yurtları

Afyon özel yurtları öğrenci evi, otel veya pansiyonlarda kalmak istemeyen öğrenciler için iyi bir alternatiftir. 2 ya da 3 kişilik ferah odaları, temiz ve bakımlı yemekhaneleri, sesten arındırılmış etütleri ve konforlu yapısıyla öğrencilerin tercih ettikleri konaklama yerleridir. Afyon özel yurt fiyatları yurtların yatak kapasitelerine ve öğrencilere verdikleri hizmete göre değişebilir. Eğlence mekanlarının sınırlı sayıda olduğu Afyon’da, öğrenciler ancak kampüs çevresindeki mekanlarda takılabiliyor. Merkezde alkollü yerlerin bulunmadığı şehirde, Afyon öğrenci yurtları kalan öğrenciler, ders saatlerinin stresinden arınabilirler. Gelişen Afyon’da öğrenciler için de pek çok özellik düşünülmüş. Halk kütüphaneleri, sosyal tesisler gibi projeler önümüzdeki yıllarda hayata geçtikçe öğrencilerin bu şehirden daha çok keyif alacakları düşünülüyor. Afyon Kocatepe Üniversitesi’ndeki öğretim görevlilerinin öğrencilerle olan sağlıklı diyalogları, gençlerin sağlam bir gelecek inşa etmelerini sağlıyor. Öğrenciler, bahar şenlikleri bakımından zayıf olan üniversitede yapılacak iyileştirme çalışmaları ile önümüzdeki yıllarda çok daha aktif bir eğitim hayatı geçirebilirler.

Bana En Uygun Afyonkarahisar Kız Öğrenci Yurdunu Nasıl Bulabilirim ?

Size En Uygun Afyonkarahisar kız öğrenci yurdunu bulabilmeniz için sitemizde 12 adet Afyonkarahisar kız yurdu kaydı bulunmaktadır. Sitemizde yer alan, aradığınız kriterlere uygun öğrenci yurtlarını görüntülemek için tıklayın.

Bana En Uygun Afyonkarahisar Erkek Öğrenci Yurdunu Nasıl Bulabilirim ?

Size En Uygun Afyonkarahisar erkek öğrenci yurdunu bulabilmeniz için sitemizde 6 adet Afyonkarahisar erkek yurdu kaydı bulunmaktadır. Sitemizde yer alan, aradığınız kriterlere uygun öğrenci yurtlarını görüntülemek için tıklayın.

2021 Afyonkarahisar Yurt Fiyatları Ne Kadar ?

Afyonkarahisar yurt fiyatları kalmak istediğiniz odada kalacak kişi sayısı, üniversite kampüsüne yakınlığına göre değişiklik göstermektedir. 2021 yılında en düşük özel yurt fiyatları 9.000 TLile 55.000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Eğitim, öğretim göreceğiniz üniversite kampüsüne en yakın öğrenci yurdu fiyatlarını toplu olarak öğrenmek için tıklayın.

Giriş yap

Fiyat Teklifi Al

Teşekkürler

Talebiniz yurda iletilmiştir, en kısa sürede fiyat teklifini size iletecektir.

Kapat