Afyonkarahisar Öğrenci Yurtları

Afyonkarahisar Özel Öğrenci Yurtları ve Yurt Fiyatları aramanızda 16 öğrenci yurdu bulundu.

Gold Paket YurdunuzBurada Yer Alsın İster Misiniz? Afyonkarahisar Yurtları

Tesis Özellikleri
  • 24 Saat Sıcak Su
  • Bilgisayarlı Etüt Salonları
  • Çamaşır ve Ütü Hizmetleri
Reklam ver

Bu alanda yurdunuzun gözükmesini istiyorsanız hemen bize ulaşın!destek@ozelyurtara.com

Bunlarada Göz Atın


Afyonkarahisar Hakkında

Afyon Yurtları

İstanbul, Ankara, İzmir, Eskişehir gibi illere ulaşımın çok kolay olduğu Afyon, yüzölçümü bakımından ülkemizin büyük şehirlerinden bir tanesidir. Şehirdeki tek yüksekokul Afyon Kocatepe Üniversitesi’dir.  Yaşam şartlarının öğrenciler için çok kolay olduğu şehirde öğrenciler, Afyon Kocatepe Üniversitesi bünyesinde öğretim hayatını sürdürürken Afyon yurtları içinden seçim yaparak uygun fiyatlara konaklayabilirler.

Afyon kız yurtları

Afyon kız yurtları, afyonda okuyan öğrencilerin konaklamak için seçtiği yerlerin başında gelir. Her türlü konforun ve kolaylığın sağlandığı Afyon öğrenci yurtlarında, güvenli ve huzurlu bir öğrenim hayatı geçirebilirler. Ev kiralarının yüksek olduğu şehirde öğrenciler yurtlarda kalmayı tercih ediyor. Özel yurtlarda kalan öğrenciler ders çalışmak için etüt odalarını kullanabilir, yemekhanede her gün çıkan akşam yemeğini yiyebilir ve hafta sonları kirli çamaşırlarını memleketlerine gitmeden çamaşırhanede yıkayabilirler. Afyon yurt fiyatları verilen hizmetlerin kalitesine ve bulunulan bölgeye göre değişebiliyor. Her bütçeye uygun fiyatlar ile afyon özel yurtlarında konaklayabilirsiniz.

Afyon erkek yurtları

İnsanları oldukça sıcak olan Afyon’da, öğrenciler yabancılık çekmezler. Afyon erkek yurtları barınan öğrenciler, güvenlik ve konfor konusunda hiçbir endişe yaşamadan öğrenciliklerini tamamlayabilirler. Yurtlardan kampüslere otobüs ve minibüslerin olduğu şehirde, ulaşım da oldukça ucuzdur. 24 saat sıcak su, yemekhane, kantin, çalışma odaları, televizyon ve kablosuz internet gibi standart yurt hizmetleri erkek öğrenci yurtlarında da kusursuzca verilmektedir.

Afyon özel yurtları

Afyon özel yurtları öğrenci evi, otel veya pansiyonlarda kalmak istemeyen öğrenciler için iyi bir alternatiftir. 2 ya da 3 kişilik ferah odaları, temiz ve bakımlı yemekhaneleri, sesten arındırılmış etütleri ve konforlu yapısıyla öğrencilerin tercih ettikleri konaklama yerleridir. Afyon özel yurt fiyatları yurtların yatak kapasitelerine ve öğrencilere verdikleri hizmete göre değişebilir. Eğlence mekanlarının sınırlı sayıda olduğu Afyon’da, öğrenciler ancak kampüs çevresindeki mekanlarda takılabiliyor. Merkezde alkollü yerlerin bulunmadığı şehirde, Afyon öğrenci yurtları kalan öğrenciler, ders saatlerinin stresinden arınabilirler. Gelişen Afyon’da öğrenciler için de pek çok özellik düşünülmüş. Halk kütüphaneleri, sosyal tesisler gibi projeler önümüzdeki yıllarda hayata geçtikçe öğrencilerin bu şehirden daha çok keyif alacakları düşünülüyor. Afyon Kocatepe Üniversitesi’ndeki öğretim görevlilerinin öğrencilerle olan sağlıklı diyalogları, gençlerin sağlam bir gelecek inşa etmelerini sağlıyor. Öğrenciler, bahar şenlikleri bakımından zayıf olan üniversitede yapılacak iyileştirme çalışmaları ile önümüzdeki yıllarda çok daha aktif bir eğitim hayatı geçirebilirler.