Denizli Öğrenci Yurtları

Denizli Özel Öğrenci Yurtları ve Yurt Fiyatları aramanızda 25 öğrenci yurdu bulundu.

Gold Paket YurdunuzBurada Yer Alsın İster Misiniz? Denizli Yurtları

Tesis Özellikleri
  • 24 Saat Sıcak Su
  • Bilgisayarlı Etüt Salonları
  • Çamaşır ve Ütü Hizmetleri
Reklam ver

Bu alanda yurdunuzun gözükmesini istiyorsanız hemen bize ulaşın!destek@ozelyurtara.com

Bunlarada Göz Atın


Denizli Hakkında

Denizli Yurtları

Denizli 500 bini aşan nüfusuyla Ege Bölgesi’nde İzmir'den sonra gelen en büyük şehirdir. Denizli kongre, kültür ve sanat merkezi özellikleri açısından oldukça güzel bir şehirdir. Aynı zamanda 30 bin öğrencisi ile adeta bir üniversite şehridir. Şehirdeki tek üniversite 1992 yılında kurulan Pamukkale Üniversitesi’dir. Öğrencilerin rahat etmeleri için çeşitli özellikte Denizli yurtları mevcuttur.
  

Denizli kız yurtları

Denizli’de öğrencilerin konaklaması açısından hem özel yurtlar hem devlet yurdu bulunmaktadır. Denizli kız yurtları farklı bölgelere dağılmış olup tüm kampüs ve fakültelere ulaşımı oldukça rahat bir hale gelmiştir. Denizli kız yurtları yurt imkanları açısından oldukça konforlu ve lükstür. Genellikle televizyon, spor odası, doğalgazlı ısınma, 3 öğün yemek, ütü hizmetl, çamaşır hizmeti, odalarda çalışma masası, duş ve etüt odaları gibi imkanlar bulunuyor. Güvenlik sistemleri ise oldukça geliştirilmiştir. Denizli yurt fiyatları ise seçtiğiniz oda tipi, yurtların teknik kapasite ve bulunduğu yerlere göre farklılıklar gösterir.
  

Denizli erkek yurtları

Denizli erkekler için konaklama anlamında oldukça fazla seçeneğe sahip farklı yurt tipleri sunan bir şehirdir. Bazı Denizli erkek yurtları çeşitli organizasyon ve turlar düzenler, sabah öğlen ve akşam vakitlerinde yemek hizmeti vardır. Wifi, ütü ve temizlik, oyun salonları gibi imkanlar da sunar. Tüm odaları hijyenik koşullar çerçevesinde temizlerler ve kaliteli yemekler sunarlar. Yurtlar sürekli olarak güvenlik kameraları ile izlenmektedir. Üniversiteye ulaşım konusunda ise oldukça rahat bir ulaşım sağlanmaktadır.
  

Denizli özel yurtları

Denizli özel yurtları, otel konforunda yaşamlar sunuyor. Kampüse ulaşım imkanları ise son derece yakındır. Yurtlara giriş ise genelde parmak izi okuma sistemi ile oluyor. Lüks bir konfora sahip olmasının sonucu olarak Denizli yurt fiyatları oldukça uygun seviyelerde, her bütçeye uygun öğrenci yurdu bulmak son derece kolaydır. Bunu göz önüne alarak tüm seçenekleri iyice araştırarak yurt tercihi yapmanızı tavsiye ederiz. Genel olarak gayet güzel yapılara sahip Denizli Yurtları son derece modern ve yenilikçi binalara sahiptir. Yurtların genellikle Denizli'nin merkezi bir konumunda olması öğrenciler içinde son derece güzel bir durumdur. Çevre illeri yani İzmir, Antalya, Muğla gibi illere günübirlik gidebilir ve gezebilirsiniz. Bu en büyük artılarından biridir. Denizli halkının iyi ve hoş olması da önemli bir avantajdır. Fakat ev sahiplerinin biraz pahalıcı olduğunu da belirtmek isteriz. Yine özel öğrenci yurtlarının fiyatlarının çok pahalı olmaması öğrenciler açısından önemli bir yer tutmakta ve ekonomik bir bütçe ile geçinmeleri bakımından önemli yer alır.