Yurt Fiyatı Öğren

Teşekkürler

En kısa sürede yurtlardan fiyat teklif dönüşleri almaya başlayacaksınız.

Kapat

Kırşehir Kız Öğrenci Yurtları

Kırşehir kız ve erkek öğrenci yurtları ve fiyatlarını kolayca öğrenin ve size en uygun özel yurdu bulun.

1 yurt bulundu
REKLAM ALANI
Yurdunuz burada gözüksün!
Bu alanda yurdunuzun gözükmesini istiyorsanız hemen bize ulaşın!
[email protected]

Kırşehir Yurtları

Neşet Ertaş, Ahi Evran ve Aşık Paşa’sıyla ünlü Kırşehir, İç Anadolu Bölgesi’ndeki minik şehirlerden biridir. Kentteki tek üniversite henüz 2006 yılında kurulmuş olan Ahi Evran Üniversitesi’dir. Önceleri Kırşehir Eğitim Fakültesi olarak hizmet veren okulda pek çok bölüm bulunur. Gelişen kentte öğrenciler birkaç kişi birleşerek kiralık ev tutar ya da Kırşehir yurtları arasından bütçesine ve aradığı özelliklere göre bir özel yurt seçerek kalırlar. Yurtlar evlere göre daha ucuz ve daha rahat barınma imkanı sağlamaktadırlar.
 

Kırşehir kız yurtları

Kırşehir kız yurtları şehir dışından gurbete gelen kız öğrencilere konforlu ve ekonomik bir yaşam sunar. Kampüslere olan yakınlıkları nedeniyle tercih edilen Kırşehir öğrenci yurtları öğrencilerin sıcak su, yemek, ütü, kirli çamaşırlarını temizleme ve çalışma odaları gibi ihtiyaçlarını eksiksiz bir şekilde karşılar. Hem kız hem de erkek öğrencilerin rahat bir şekilde okuyabilmeleri için tüm özelliklerini kullanan Kırşehir yurt fiyatları nerede bulunduklarına ya da ne gibi hizmetler sunduklarına göre değişmektedir.
 

Kırşehir erkek yurtları

Ahi Ervan Üniversitesi’ne gelen öğrenciler, kız yurtlarında olduğu gibi erkek yurtlarında da huzurlu ve güvenli bir yurt hayatı geçirebilmektedirler.  Kırşehir erkek yurtları  şehir dışından gelen öğrenciler kayıt olmakta ve aynı şekilde yurtlara gelen arkadaşlarıyla kaynaşabilmektedirler. Tüm yurtlarda olduğu gibi erkek yurtlarında da temel barınma ihtiyaçları kusursuz bir şekilde karşılanır.
 

Kırşehir özel yurtlar

Kırşehir özel öğrenci yurtları özellikle ikinci el eşyaların yüksek ücretlere satıldığı Kırşehir’de, devlet yurtlarının kısıtlı imkanlarında yaşamak istemeyen öğrenciler için ideal bir yaşam yeridir. Şehir merkezinde bulunan çok sayıda bulunan özel yurtlar, Kırşehir yurt fiyatları sağladığı imkanlara ve Ahi Ervan Üniversitesi’ne yakınlıklarına göre değişmektedir. Özel yurtlarda alınan sıkı güvenlik önlemlerinin yanı sıra her türlü konforun üst düzeyde verilmesi amaçlanmaktadır.  

Ahi Ervan Üniversitesi’nde okuyan öğrenciler, okul zamanları dışında eğlenmek ve sosyalleşmek için çok fazla seçeneğe sahip değildirler. Özellikle büyük şehirlerden gelen öğrenciler kentte çok fazla sıkılmakta ve Kırşehir yurtlarına yerleşerek, yurtların sağladıkları aktivitelere katılmaktadır. Her yurdun kendine özel imkanları vardır, öğrenciler kendilerini rahat ettirecek etkinliği bulup ona uygun olanı yapabilirler. Sömestr tatillerinde Ankara’ya kaçabilir ve farklı bir hava alarak vakit geçirebilirler.

Bana En Uygun Kırşehir Kız Öğrenci Yurdunu Nasıl Bulabilirim ?

Size En Uygun Kırşehir kız öğrenci yurdunu bulabilmeniz için sitemizde 1 adet Kırşehir kız yurdu kaydı bulunmaktadır. Sitemizde yer alan, aradığınız kriterlere uygun öğrenci yurtlarını görüntülemek için tıklayın.

Bana En Uygun Kırşehir Erkek Öğrenci Yurdunu Nasıl Bulabilirim ?

Size En Uygun Kırşehir erkek öğrenci yurdunu bulabilmeniz için sitemizde 2 adet Kırşehir erkek yurdu kaydı bulunmaktadır. Sitemizde yer alan, aradığınız kriterlere uygun öğrenci yurtlarını görüntülemek için tıklayın.

2021 Kırşehir Yurt Fiyatları Ne Kadar ?

Kırşehir yurt fiyatları kalmak istediğiniz odada kalacak kişi sayısı, üniversite kampüsüne yakınlığına göre değişiklik göstermektedir. 2021 yılında en düşük özel yurt fiyatları 9.000 TLile 55.000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Eğitim, öğretim göreceğiniz üniversite kampüsüne en yakın öğrenci yurdu fiyatlarını toplu olarak öğrenmek için tıklayın.

Giriş yap

Fiyat Teklifi Al

Teşekkürler

Talebiniz yurda iletilmiştir, en kısa sürede fiyat teklifini size iletecektir.

Kapat