Kırşehir Öğrenci Yurtları

Kırşehir Özel Öğrenci Yurtları ve Yurt Fiyatları aramanızda 3 öğrenci yurdu bulundu.

Gold Paket YurdunuzBurada Yer Alsın İster Misiniz? Kırşehir Yurtları

Tesis Özellikleri
  • 24 Saat Sıcak Su
  • Bilgisayarlı Etüt Salonları
  • Çamaşır ve Ütü Hizmetleri
Reklam ver

Bu alanda yurdunuzun gözükmesini istiyorsanız hemen bize ulaşın!destek@ozelyurtara.com

Bunlarada Göz Atın


Kırşehir Hakkında

Kırşehir Yurtları

Neşet Ertaş, Ahi Evran ve Aşık Paşa’sıyla ünlü Kırşehir, İç Anadolu Bölgesi’ndeki minik şehirlerden biridir. Kentteki tek üniversite henüz 2006 yılında kurulmuş olan Ahi Evran Üniversitesi’dir. Önceleri Kırşehir Eğitim Fakültesi olarak hizmet veren okulda pek çok bölüm bulunur. Gelişen kentte öğrenciler birkaç kişi birleşerek kiralık ev tutar ya da Kırşehir yurtları arasından bütçesine ve aradığı özelliklere göre bir özel yurt seçerek kalırlar. Yurtlar evlere göre daha ucuz ve daha rahat barınma imkanı sağlamaktadırlar.
 

Kırşehir kız yurtları

Kırşehir kız yurtları şehir dışından gurbete gelen kız öğrencilere konforlu ve ekonomik bir yaşam sunar. Kampüslere olan yakınlıkları nedeniyle tercih edilen Kırşehir öğrenci yurtları öğrencilerin sıcak su, yemek, ütü, kirli çamaşırlarını temizleme ve çalışma odaları gibi ihtiyaçlarını eksiksiz bir şekilde karşılar. Hem kız hem de erkek öğrencilerin rahat bir şekilde okuyabilmeleri için tüm özelliklerini kullanan Kırşehir yurt fiyatları nerede bulunduklarına ya da ne gibi hizmetler sunduklarına göre değişmektedir.
 

Kırşehir erkek yurtları

Ahi Ervan Üniversitesi’ne gelen öğrenciler, kız yurtlarında olduğu gibi erkek yurtlarında da huzurlu ve güvenli bir yurt hayatı geçirebilmektedirler.  Kırşehir erkek yurtları  şehir dışından gelen öğrenciler kayıt olmakta ve aynı şekilde yurtlara gelen arkadaşlarıyla kaynaşabilmektedirler. Tüm yurtlarda olduğu gibi erkek yurtlarında da temel barınma ihtiyaçları kusursuz bir şekilde karşılanır.
 

Kırşehir özel yurtlar

Kırşehir özel öğrenci yurtları özellikle ikinci el eşyaların yüksek ücretlere satıldığı Kırşehir’de, devlet yurtlarının kısıtlı imkanlarında yaşamak istemeyen öğrenciler için ideal bir yaşam yeridir. Şehir merkezinde bulunan çok sayıda bulunan özel yurtlar, Kırşehir yurt fiyatları sağladığı imkanlara ve Ahi Ervan Üniversitesi’ne yakınlıklarına göre değişmektedir. Özel yurtlarda alınan sıkı güvenlik önlemlerinin yanı sıra her türlü konforun üst düzeyde verilmesi amaçlanmaktadır.  

Ahi Ervan Üniversitesi’nde okuyan öğrenciler, okul zamanları dışında eğlenmek ve sosyalleşmek için çok fazla seçeneğe sahip değildirler. Özellikle büyük şehirlerden gelen öğrenciler kentte çok fazla sıkılmakta ve Kırşehir yurtlarına yerleşerek, yurtların sağladıkları aktivitelere katılmaktadır. Her yurdun kendine özel imkanları vardır, öğrenciler kendilerini rahat ettirecek etkinliği bulup ona uygun olanı yapabilirler. Sömestr tatillerinde Ankara’ya kaçabilir ve farklı bir hava alarak vakit geçirebilirler.