Nevşehir Öğrenci Yurtları

Nevşehir Özel Öğrenci Yurtları ve Yurt Fiyatları aramanızda 3 öğrenci yurdu bulundu.

Gold Paket YurdunuzBurada Yer Alsın İster Misiniz? Nevşehir Yurtları

Tesis Özellikleri
  • 24 Saat Sıcak Su
  • Bilgisayarlı Etüt Salonları
  • Çamaşır ve Ütü Hizmetleri
Reklam ver

Bu alanda yurdunuzun gözükmesini istiyorsanız hemen bize ulaşın!destek@ozelyurtara.com

Bunlarada Göz Atın


Nevşehir Hakkında

Nevşehir Yurtları

Ülkemizin yüzölçümü olarak en küçük şehirlerinden biri olan Nevşehir, kırsal iklimi, sert havası ve tutucu insanlarıyla sahil kentlerinden gelen öğrencilerin alışmakta zorlandığı bir yerdir. Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi, merkezden 8 km uzaklıktadır. Merkez bölgesinde yer alan Nevşehir yurtları fakültelere ulaşım otobüslerle ve minibüslerle sağlanmaktadır.
  

Nevşehir kız yurtları

Nevşehir kız yurtları öğrencilerin kendilerini gurbette değil evde hissetmelerini sağlayacak şekilde konforlu ve huzurlu bir ortam sunmak için çalışırlar. 24 saat sıcak su, kablosuz internet, akşam yemeği, çamaşırları yıkamak için çamaşırhane, haftalık nevresim değişimi, günlük temizlik hizmetleri, ütü odası ve etütlerle birlikte öğrencilere pek çok hizmet sunar. Nevşehir öğrenci yurtları öğrencilerin kaliteli ve verimli bir eğitim hayatı yaşayabilmeleri için her türlü konforu sağlar. Nevşehir yurt fiyatları kampüslere yakınlıklarına ve yurtta verilen hizmetlere göre değişir.
  

Nevşehir erkek yurtları

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi gençlerin geleceğe sağlam adımlarla hazırlanması için çalışan bir kurumdur. Nevşehir erkek yurtları aynı kız yurtlarında olduğu gibi her türlü konforu sağlamak için öğrencilere çeşitli hizmetler sunar. Öğrenciler bu yurtlarda, kendileri gibi farklı şehirlerden gelen öğrencilerle tanışır ve kaynaşırlar.
  

Nevşehir özel yurtları

Nevşehir özel öğrenci yurtları kentteki devlet yurtlarında konaklamak isteyen ve maddi olarak özel yurtların ücretlerini ödeyebilecek durumda olan kişiler için oldukça iyi fırsatlar sunarlar. Geniş odalar, yemek çeşitliliği ve konforlu bir barınma ortamı sunan Nevşehir özel yurt fiyatları seçim yapılan oda tipi ve seçeneğine, yurt kapasitesine ve sunulan hizmetin çeşidine göre değişebilir.  

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi’ni kazanan öğrenciler, ilk bir hafta yabancılık çekseler de ilerleyen zamanlarda yöre halkının sıcak havası sayesinde kendilerini evlerinde gibi hissederler.  Merkezdeki tek çarşı, halk arasında Mecburiyet Çarşısı olarak isimlendirilir. Büyük şehirlerden ve kalabalık yerlerden gelenlerin uyum sağlamakta zorlandığı Nevşehir’de eğlence mekanları ve kafe türü yerler sınırlıdır ve sayıca çok azdır. Gezmeyi seven öğrencilerin bu şehirde sıkıldığı ve dışarı çıkmayı çok fazla tercih etmediği, bunun yerine Nevşehir öğrenci yurtlarında kalmayı tercih ettikleri bilinmektedir. Yurtlarda kendilerine sunulan sosyal aktivitelerle birlikte, öğrenciler okurken kaliteli vakit geçirebilmenin keyfini yaşar.