Yurt Fiyatı Öğren

Teşekkürler

En kısa sürede yurtlardan fiyat teklif dönüşleri almaya başlayacaksınız.

Kapat

Tekirdağ Kız Öğrenci Yurtları

Tekirdağ kız ve erkek öğrenci yurtları ve fiyatlarını kolayca öğrenin ve size en uygun özel yurdu bulun.

13 yurt bulundu
Yurtlar yükleniyor..
Zeynep Kız Öğrenci Evi
Tekirdağ / Merkez

Zeynep Kız Öğrenci Yurdu 10 yıldır Edirne' de 4 şubede vermiş olduğu hizmet ve kaliteyi 2015 yılında 5. şubesin..

Tekirdağ Yurtları

Ülkemizin eğitim seviyesinin yüksek, huzurlu ve sakin bir yaşam alanı olan illerimizden birisi de Tekirdağ'dır. Trakya Bölgesi’nde Edirne'den sonra gelen en büyük ildir. Namık Kemal Üniversitesi yaklaşık 40 bin öğrenci ağırlıyor. Trakya Bölgesi’nde kalmasına rağmen binlerce öğrenci burayı tercih etmektedir. Tekirdağ yurtları tüm öğrencilere yetecek yurt kapasitesine sahiptir.
  

Tekirdağ kız yurtları

Güzel bir ortamı olan Tekirdağ, öğrenciler için oldukça yaşanabilir bir alan sunuyor. Tekirdağ kız yurtları genellikle ulaşımı kolay alanlarda bulunmaktadır ve kalan öğrenciler diledikleri yerlere kolayca ulaşabilirler, çünkü yurtlar kampüslere ve şehir merkezine oldukça yakındır. Tekirdağ öğrenci yurtları genellikle yüksek kalite için çeşitli özelliklere sahiptir. Bunlara baktığımızda yurtların çoğunda spor odası, televizyon ve dinlenme odası, yemekhane, 24 saat güvenlik hizmeti, odalarda çalışma masası, bazalı yataklar, ütü, internet hizmeti ve etüt salonu gibi özellikler vardır. Tekirdağ yurt fiyatları seçtiğiniz odanın kaç kişilik olduğuna, yurtların konumu ve özelliklere göre değişebilir.
  

Tekirdağ erkek yurtları

Tekirdağ şehri, erkek öğrenciler için de oldukça yaşanabilecek bir yer olup gezilebilecek pek çok yeri vardır. Rahatlık ve konfor için dizayn edilen yurtlarda genellikle erkek öğrenciler düşünülerek bir çok farklı özellikle donatılmıştır. Konforlu odalara sahip olan Tekirdağ erkek yurtları genel olarak tüm öğrencilere yetecek kadar kapasiteye sahiptir.
  

Tekirdağ özel yurtları

KYK yurdu ve öğrenci evlerinde yaşamayı düşünmüyorsanız, size en uygun özelliklere sahip onlarca özel yurt seçeneği bulunuyor. Tekirdağ özel yurtları devlet yurtlarına kıyasla öğrencilere bir çok imkan sunuyor. Bu imkanlara bakıldığında 1 kişilik, 2 kişilik ve daha fazla kişi ile kalmak isteyen öğrenciler için her şarta uygun odalar sunuluyor. Mutluluğunuz için tasarlanan yurtlarda öğrencilerin ihtiyaç duyabileceği birçok özellik bulunuyor. Özel yurtlarda kalan öğrenciler merkezi konumları itibariyle istedikleri yerlere kolay bir şekilde ulaşabiliyor. Fakat unutulmaması gerek önemli bir nokta Tekirdağ yurt fiyatları KYK yurtlarına göre daha yüksek fiyatlıdır. Odada kaç kişi kalmak istediğinizi belirledikten sonra size en uygun yurdu seçerek üniversite hayatınızı sürdüreceğiniz bütçenize uygun öğrenci yurdunu tercih edebilirsiniz. Tekirdağ'da yaşamak ve okumak gerçekten güzeldir. Tekirdağ yurtları şehrin her yerine dağılmıştır. Yurtta kalmak istemeyen öğrenciler, eve çıkmak isteyen öğrenciler zorluk çekmez ve rahatlıkla aradığı evi bulabilirler. Namık Kemal Üniversitesi eğitimi oldukça gelişmiştir ve her geçen gün üniversiteye yaptığı yatırımlarda daha çok gelişmektedir. Okulda pek çok sosyal aktiviteye de katılabilirsiniz. Bunlardan bazıları konserler ve turnuvalardır. Çimlerde rahatça uzanabilecek ve kütüphanelerde sessizce konuşarak bu anların tadını çıkarabilirsiniz. Güzel bir spor kompleksine sahip olan Namık Kemal Üniversitesi öğrenciler için spor anlamında da her şeyi sunuyor.

Bana En Uygun Tekirdağ Kız Öğrenci Yurdunu Nasıl Bulabilirim ?

Size En Uygun Tekirdağ kız öğrenci yurdunu bulabilmeniz için sitemizde 13 adet Tekirdağ kız yurdu kaydı bulunmaktadır. Sitemizde yer alan, aradığınız kriterlere uygun öğrenci yurtlarını görüntülemek için tıklayın.

Bana En Uygun Tekirdağ Erkek Öğrenci Yurdunu Nasıl Bulabilirim ?

Size En Uygun Tekirdağ erkek öğrenci yurdunu bulabilmeniz için sitemizde 7 adet Tekirdağ erkek yurdu kaydı bulunmaktadır. Sitemizde yer alan, aradığınız kriterlere uygun öğrenci yurtlarını görüntülemek için tıklayın.

2022 Tekirdağ Yurt Fiyatları Ne Kadar ?

Tekirdağ yurt fiyatları kalmak istediğiniz odada kalacak kişi sayısı, üniversite kampüsüne yakınlığına göre değişiklik göstermektedir. 2022 yılında en düşük özel yurt fiyatları 9.000 TLile 55.000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Eğitim, öğretim göreceğiniz üniversite kampüsüne en yakın öğrenci yurdu fiyatlarını toplu olarak öğrenmek için tıklayın.

Giriş yap

Fiyat Teklifi Al

Teşekkürler

Talebiniz yurda iletilmiştir, en kısa sürede fiyat teklifini size iletecektir.

Kapat