Tekirdağ Öğrenci Yurtları

Tekirdağ Özel Öğrenci Yurtları ve Yurt Fiyatları aramanızda 20 öğrenci yurdu bulundu.

Sarı PaketZeynep Kız Öğrenci EviTekirdağ / Merkez - Kız Öğrenci Yurdu

Tesis Özellikleri
  • 24 Saat Sıcak Su
  • Çamaşır Makinesi
Zeynep Kız Öğrenci EviZeynep Kız Öğrenci Yurdu 10 yıldır Edirne' de 4 şubede vermiş olduğu hizmet ve kaliteyi 2015 yılında 5. şubesini Tekirdağ' da açarak sunmaya devam etmektedir. Yurdumuz kuruluşundan itibaren, her konuda kalitesini yükselterek sektörde önemli bir marka haline gelmiştir. Her daim yenilikçi görüşüyle, siz gençlere olan desteğini ve anlayışlı yönetim kadrosu ile her zaman rahat bir ev ortamı gibi güvende, kaliteli, temiz ve hij..

Ceylin İda Kız Apartı

Ceylin İda Kız Apartı

Ceylin İda Kız Öğrenci Apartı Ceylin İda Kız Öğrenci Apartı, 2011 yılında öğrencil..

Bunlarada Göz Atın


Tekirdağ Hakkında

Tekirdağ Yurtları

Ülkemizin eğitim seviyesinin yüksek, huzurlu ve sakin bir yaşam alanı olan illerimizden birisi de Tekirdağ'dır. Trakya Bölgesi’nde Edirne'den sonra gelen en büyük ildir. Namık Kemal Üniversitesi yaklaşık 40 bin öğrenci ağırlıyor. Trakya Bölgesi’nde kalmasına rağmen binlerce öğrenci burayı tercih etmektedir. Tekirdağ yurtları tüm öğrencilere yetecek yurt kapasitesine sahiptir.
  

Tekirdağ kız yurtları

Güzel bir ortamı olan Tekirdağ, öğrenciler için oldukça yaşanabilir bir alan sunuyor. Tekirdağ kız yurtları genellikle ulaşımı kolay alanlarda bulunmaktadır ve kalan öğrenciler diledikleri yerlere kolayca ulaşabilirler, çünkü yurtlar kampüslere ve şehir merkezine oldukça yakındır. Tekirdağ öğrenci yurtları genellikle yüksek kalite için çeşitli özelliklere sahiptir. Bunlara baktığımızda yurtların çoğunda spor odası, televizyon ve dinlenme odası, yemekhane, 24 saat güvenlik hizmeti, odalarda çalışma masası, bazalı yataklar, ütü, internet hizmeti ve etüt salonu gibi özellikler vardır. Tekirdağ yurt fiyatları seçtiğiniz odanın kaç kişilik olduğuna, yurtların konumu ve özelliklere göre değişebilir.
  

Tekirdağ erkek yurtları

Tekirdağ şehri, erkek öğrenciler için de oldukça yaşanabilecek bir yer olup gezilebilecek pek çok yeri vardır. Rahatlık ve konfor için dizayn edilen yurtlarda genellikle erkek öğrenciler düşünülerek bir çok farklı özellikle donatılmıştır. Konforlu odalara sahip olan Tekirdağ erkek yurtları genel olarak tüm öğrencilere yetecek kadar kapasiteye sahiptir.
  

Tekirdağ özel yurtları

KYK yurdu ve öğrenci evlerinde yaşamayı düşünmüyorsanız, size en uygun özelliklere sahip onlarca özel yurt seçeneği bulunuyor. Tekirdağ özel yurtları devlet yurtlarına kıyasla öğrencilere bir çok imkan sunuyor. Bu imkanlara bakıldığında 1 kişilik, 2 kişilik ve daha fazla kişi ile kalmak isteyen öğrenciler için her şarta uygun odalar sunuluyor. Mutluluğunuz için tasarlanan yurtlarda öğrencilerin ihtiyaç duyabileceği birçok özellik bulunuyor. Özel yurtlarda kalan öğrenciler merkezi konumları itibariyle istedikleri yerlere kolay bir şekilde ulaşabiliyor. Fakat unutulmaması gerek önemli bir nokta Tekirdağ yurt fiyatları KYK yurtlarına göre daha yüksek fiyatlıdır. Odada kaç kişi kalmak istediğinizi belirledikten sonra size en uygun yurdu seçerek üniversite hayatınızı sürdüreceğiniz bütçenize uygun öğrenci yurdunu tercih edebilirsiniz. Tekirdağ'da yaşamak ve okumak gerçekten güzeldir. Tekirdağ yurtları şehrin her yerine dağılmıştır. Yurtta kalmak istemeyen öğrenciler, eve çıkmak isteyen öğrenciler zorluk çekmez ve rahatlıkla aradığı evi bulabilirler. Namık Kemal Üniversitesi eğitimi oldukça gelişmiştir ve her geçen gün üniversiteye yaptığı yatırımlarda daha çok gelişmektedir. Okulda pek çok sosyal aktiviteye de katılabilirsiniz. Bunlardan bazıları konserler ve turnuvalardır. Çimlerde rahatça uzanabilecek ve kütüphanelerde sessizce konuşarak bu anların tadını çıkarabilirsiniz. Güzel bir spor kompleksine sahip olan Namık Kemal Üniversitesi öğrenciler için spor anlamında da her şeyi sunuyor.