Uşak Öğrenci Yurtları

Uşak Özel Öğrenci Yurtları ve Yurt Fiyatları aramanızda 9 öğrenci yurdu bulundu.

Gold Paket YurdunuzBurada Yer Alsın İster Misiniz? Uşak Yurtları

Tesis Özellikleri
  • 24 Saat Sıcak Su
  • Bilgisayarlı Etüt Salonları
  • Çamaşır ve Ütü Hizmetleri
Reklam ver

Bu alanda yurdunuzun gözükmesini istiyorsanız hemen bize ulaşın!destek@ozelyurtara.com

Bunlarada Göz Atın


Uşak Hakkında

Uşak Yurtları

Ege Bölgesi’nin gelişen kentlerinden Uşak, kampüslerin şehir merkezine olan mesafesi bakımından oldukça avantajlı bir konumdadır. Merkeze yakın olan fakültelere, Uşak yurtları ya da kiralık evlerde kalan öğrenciler kolayca gidip gelebilmektedirler. Kentteki tek yüksekokul, Uşak Üniversitesi’dir.  Yurtta barınan üniversite öğrencileri artan otobüs biletlerinin pahalı olmasından ve her daim çok kalabalık olmalarından dolayı bisikletlerle okullarına gitmeyi tercih etmektedir. Bu anlamda şehirde büyük bir yapılanma olduğu kolayca gözlemlenebilir. Yapılan bisiklet yollarında, öğrenciler güvenli ve ucuz bir şekilde öğrenim gördükleri kampüslere gidebilirler.
  

Uşak kız yurtları

Uşak kız yurtları apart tipi evlerde kalan öğrencilerin daha ekonomik koşullarda barınmalarını sağlamak için sayıca çoğaltılmaya başlanmıştır. Yemek ve içmenin merkezde oldukça pahalı olduğu şehirde, Uşak öğrenci yurtları öğrencilere oda temizliği, sabah kahvaltısı, akşam yemeği ve çamaşırhane gibi temel hizmetleri oldukça uygun fiyatlara sunmaktadır. Eğlence mekanlarına gitmenin çok pahalı olduğu kentte, Uşak yurt fiyatları yurt özelliklerine göre değişiklik göstersede, yaklaşık olarak diğer illerle aynı seviyedir.
  

Uşak erkek yurtları

Uşak Üniversitesi gençleri hayata hazırlayan eski üniversitelerden bir tanesidir. Erkek öğrenciler için her türlü konforu sağlayan Uşak erkek yurtları kablosuz internet, sabah kahvaltısı, akşam yemeği, oda temizliği ve kat temizliği, rahat odalar ve etüt odaları gibi çok sayıda hayatı kolaylaştırıcı hizmet sunulmaktadır. Farklı illerden gelen oda arkadaşlarıyla kaynaşan gençler, ülkemizin farklı yörelerine dair bilgi sahibi olmaktadırlar.
  

Uşak özel yurtları

Uşak özel öğrenci yurtları sayıları gitgide artmakla beraber devlet yurtlarında kalmak istemeyen öğrenciler için yeniden en iyi tercih olmaktadır. Devlet yurtlarının sağladığı imkanlardan daha konforlu ve huzurlu bir ortam sunan Uşak özel öğrenci yurtları, uşak yurt fiyatları yurtların kalitesine ve bulundukları yere göre farklılaşabiliyor. Öğrenciler sabahları kantinden kahvaltılık alabilirken akşamları çok sayıda çıkan yemek çeşidinden istediklerini alabilmektedirler. 

Uşak Üniversitesi ile gençlerin meslek kazanmasını sağlayan şehirde, eğlence mekanları oldukça kısıtlıdır. Havanın güzel olduğu vakitlerde marketlerden uygun fiyata alışveriş yapan gençler, Atapark’a gelip burada keyif yapabilirler. Uşak yurtları ikinci el eşyanın yüksek rakamlara satıldığı şehirde, öğrenciler için oldukça uygun barınma imkanı sunarlar. Soğuk bir iklime sahip olan Uşak’ta, öğrenciler okul dönemleri boyunca İzmir’e gidip tatil yapmanın hayallerini kurar.