Yurt Fiyatı Öğren

Teşekkürler

En kısa sürede yurtlardan fiyat teklif dönüşleri almaya başlayacaksınız.

Kapat

Özel öğrenci yurtları, öğrencilere hizmet etmek amacıyla yapmış oldukları yatırımların karşılığını almak için kısıtlı bir pazarlama sürecine sahiptirler.Bu sürecin oluşumu, öğrencinin LYS sınav sonuçlarını öğrenmesinin akabinde tercih yapmak için yapacağı araştırma ile başlayarak, tercih sonuçlarının açıklanmasıyla devam eder ve öğrencinin okula kaydını yaptırmasıyla son bulur.


Bu süreç ortalama 14 gün gün sürer ve öğrenci yurdu tarafından yapılan yatırımın 1 senelik karşılığı bu süreçte elde edilir.


3 aşamalı sürecin ilk aşamasında, öğrenci tercih yaparken, tercih yapacağı il hakkında ve o ilde bulunan özel öğrenci yurtları hakkında bilgileri internet ortamından edinir.


İkinci aşamada yani tercih sonuçlarının açıklanması ile birlikte, öğrenci kazanmış olduğu üniversitenin bulunduğu il ve bu ildeki özel öğrenci yurtları hakkında tekrar, tabir-i caizse alıcı gözüyle yine internet ortamında bir araştırma daha yapar.Öğrenci, bu araştırma neticesinde bulduğu özel öğrenci yurtları ile iletişime geçerek, fiyat ve hizmetler hakkında bilgi edinir.


Üçüncü ve son aşamada ise öğrenci, kazanmış olduğu üniversiteye giderek kaydını yaptırır ve konaklama ihtiyacını gidermek amacıyla il/ilçe'deki öğrenci yurtlarını gezer, bir tanesine kaydolur veya alternatif konaklama yöntemlerine yönelir.Sürecin en can alıcı aşaması bu gibi gözükse de, ilk 2 aşamada etkin bir tanıtım yapamayan öğrenci yurdu hedeflediği başarıya tam anlamıyla erişemez çünkü öğrenci gelmeden evvel irtibata geçtiği, detaylı incelediği öğrenci yurtlarına öncelikli olarak gidecek, belki gelmeden evvel bir ön kayıt yaptıracaktır.


Neden Özel Yurt Ara?


Çünkü Ozelyurtara.com, bahsetmiş olduğumuz sürecin büyük bölümünde başrol oynamaktadır.Öğrencinin internette yapacağı üniversite, şehir, ve en önemlisi "özel öğrenci yurtları" aramalarında en önlerde yer alan Ozelyurtara.com, yurdunuzu cuzi ücretlerle binlerce öğrenciye en etkin ve detaylı bir şekilde tanıtmanıza olanak sağlar.


Yıllık yaklaşık 400 bin ziyaretçisi olan sitemizi, sadece yerleştirme sonuçlarının açıklandığı günlerde ortalama 150 bin öğrenci ziyaret etmektedir.


Yenilenen yüzü ve altyapısıyla, hem öğrenciye hemde öğrenci yurtlarına vermekte olduğu hizmette çağ atlayan Ozelyurtara.com, günden güne artan popülaritesi ve kalitesi ile her geçen yıl daha fazla öğrenci yurdunu tanıtmakta ve daha fazla öğrenciye hizmet etmektedir.

Giriş yap