Yurt Fiyatı Öğren

Teşekkürler

En kısa sürede yurtlardan fiyat teklif dönüşleri almaya başlayacaksınız.

Kapat
Bulunduğu ilden farklı bir ili kazanan bir öğrencinin, o ile gitmeden yapacağı ilk şeylerden biri o il hakkında ve o ilde kalacak yerleri ( yurtlar , özel yurtlar , öğrenci pansiyonları ,öğrenci apartları , öğrenci evleri), günümüzün en büyük iletişim ağı olan İnternet dünyasında araştırmak olacaktır. İnternet dünyasında herşey açık ve net olarak, tüm ayrıntılarıyla bulunabildiğinden bu alanda ön planda olmak muhakkak çok önemlidir. Öğrencilerin bilgi almak için, tek tek tüm yurtların sitelerini gezmektense bir rehber siteyi ziyaret etmeleri daha mantıklı ve kolay olmaktadır.
Öğrenciler sitemizde bulunan yurtları, detaylı bir şekilde inceleyerek ve fotoğraflarına bakarak yurtlarla irtibata geçiyorlar.
Sitemize kaydınız eklendiği taktirde öğrenciler yurdunuzun fotoğraflarını , irtibat telefonlarınızı , adresini , öğrencilere verdiğiniz hizmetleri , oda kapasitelerinizi , mail adresinizi kısacası yurdunuzu görüp, size ulaşabilecekleri herşeyi görebileceklerdir.

Sizde Ozelyurtara.com’a yurdunuzun bilgilerini ve resimlerini ekleyerek rakiplerinizin bir adım önüne geçebilir,öğrencilerin bulunduğunuz yere gelmeden sizin bir müşteriniz olmasına olanak sağlayabilirsiniz.

Yurdunuzun sitemize kaydını yapmak için yurt ekle bölümümüzden yurdunuzun kaydını yapabilirsiniz.

Giriş yap